34 numara kim olacak?

BEŞİKTAŞ bugün 34’üncü başkanını seçiyor.

34 numara kim olacak?

BEŞİKTAŞ bugün 34’üncü başkanını seçiyor.

34 numara kim olacak?
20 Ekim 2019 - 10:56

İstanbul plakasına denk gelen bu çok özel numaralı koltuğa kimin oturacağı merak konusu. Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktay ve Serdal Adalı’nın listeleri Beşiktaş’a hizmet için yarışacak. Saat 10.30’da BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde yapılacak seçimde 14 bin 950 üyenin oy kullanma hakkı var. Serdal Adalı kırmızı, Ahmet Nur Çebi krem, Hürser Tekinoktay ise mavi renkli pusulayı tercih etti.


AHMET NUR ÇEBİ

“Bugün Beşiktaş için bir yol ayrımıdır. Ben koltuk için gelmiyorum. Ben Beşiktaş'a bir şeyler vermek için gelmek istiyorum. Birlik ve beraberliğimizi herkese gösterelim.

Oy kullanacak olanlar Beşiktaş için oy kullanacaktır, Beşiktaşlılar bugün sandıkları kirletmeyeceklerdir. Seçilecek başkan benim de başkanım olacaktır, ben Beşiktaş'a seçilmesem de hizmet etmeye hazırım.”

HÜRSER TEKİNOKTAY

"Bugün sonuç ne olursa olsun kazanan Beşiktaş olacaktır. 3 ay önce Fikret Orman bey ile seçime girmiştik. Şimdi diğer 2 adayla beraber yarışıyoruz. Buraya gelen tüm Beşiktaşlılara teşekkür ediyorum.

Beşiktaş’ın Metin-Ali-Feyyazlı öz kaynak düzenli modeline yeniden kavuşmak istiyoruz. En büyük özlemimiz bu. Beşiktaş bunu yapmaya mecburdur. Tüketim değil üretim modeline dönmek zorundayız. Mevcut sistem çökmüştür. Bu yüzden buradayız."


YORUMLAR

  • 0 Yorum