• Reklam

Adil Öksüz öldürüldü mü?

M5 Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ceyhun Bozkurt, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'Nerede olduğunu biliyoruz' açıklamasını yaptığı FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Adil Öksüz öldürüldü mü?
04 Aralık 2019 - 19:50

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, FETÖ'nün sözde TSK imamı Adil Öksüz'ün nerede olduğunu bildiklerine dair açıklaması gündeme bomba gibi düşerken, dikkat çeken değerlendirmeler geliyor.

M5 Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ceyhun Bozkurt, katıldığı bir programda kendisine yöneltilen 'Adil Öksüz öldürüldü mü' sorusuna önemli bir cevap verdi.

Ceyhun Bozkurt yaptığı açıklamada, "Bu önemli gelişme. İlk diyeceğim, NATO Toplantısı öncesi açıklanması ilginç geldi. Bu Almanya ve FETÖ'ye verilen bir mesaj olabilir. Çünkü Adil Öksüz kritik bir isimdir. FETÖ'nün silik tipi, kimse tanımıyor. O görüntüler ortaya çıkmasa bu haini Sakarya Üniversitesi'nde doçent olarak tanımaya devam edecektik. FETÖ böyle işte, böyle bir örgüt. Türk yargısına güvenmemiz lazım. Son dönemde mağdur olarak gösteriliyorlar. Şimdi Adil Öksüz silik bir tip, yani mağdur gibi gösterilen ismin örgütün üst düzey bir ismi olabileceği konusunda şüphelerim var. Belki de o da KHK ile atılacaktı. Hiç tanınmadan, o yüzden Öksüz, kritik bir isimdir. Öksüz'ün yakalanması önemlidir. Velev ki yakalanmadı, bunu söylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama bu isim operasyonda kullanılabilir" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum