Aşkı için mekan kapattı

Aşkı için mekan kapattı
06 Eylül 2021 - 21:07
Tuba Büyüküstün ile evlenecekleri konuşulurken sürpriz bir şekilde yollarını ayıran işletmeci Umut Evirgen kısa bir süre sonra genç oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başlamıştı. Gençtiğimiz günlerde Melisa Şenolsun ile ayrıldıkları ortaya çıkan Umut Evirgen'in şimdi de gönlünü Serenay Sarıkaya'ya kaptırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aşk iddiasındaki yeni gelişmeye göre; 31 yaşındaki Umut Evirgen ile Serenay Sarıkaya için mekan kapattı. Konuşulanlara göre Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, ünlü işletmecinin sahibi olduğu mekanda sık sık bir araya geliyor. İşte magazin kulislerini alevlendiren Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen aşkının ayrıntıları...
Tuba Büyüküstün ile evlenecekleri konuşulurken sürpriz bir şekilde yollarını ayıran işletmeci Umut Evirgen kısa bir süre sonra genç oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Gençtiğimiz günlerde Melisa Şenolsun ile ayrıldıkları ortaya çıkan Umut Evirgen'in şimdi de gönlünü Serenay Sarıkaya'ya kaptırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Serenay Sarıkaya'nın, yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen'le buluştukları yer ortaya çıktı. Oyuncunun, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin mekanına gittiği öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum