BAKAN ALBAYRAK ' ATAŞEHİR 3 Ç'DEN KURTULACAK' 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ' 31 Mart'ta Ataşehirliler sandığa gittiğinde, ilçelerini 3 Ç'den,  Çöp, Çukur ve Çamur'dan kurtarmak için AK Parti'nin Gönül Belediyeciliğinin hizmetkarı İsmail Erdem'e yetki vererek kurtulacaktır'

BAKAN ALBAYRAK ' ATAŞEHİR 3 Ç'DEN KURTULACAK' 
11 Mart 2019 - 08:03

Haber: Melek Çalıkoğlu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ataşehir'de gençler ile buluşmasında, ' Büyük ve Güçlü Türkiye idealinde, politikamızda, her stratejimizde motivasyonumuz gençlerimizdir'Ataşehir'de gençler ile ekonomiyi konuşan,  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak toplantıdan sonra salonda bulunan AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem ile İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya'ya ' Ataşehir'de bir araya geldiğim genç arkadaşlarımızla ekonomik anlamda kaldığımız saldırıların farkındalar. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Türkiye'yi ekonomik anlamda karalamaya çalışanlar avuçlarını yalamaya devam edecekler'

' ATAŞEHİR ERDEMLİ YÖNETİME HAZIR'

AK Parti Ataşehir adayı İsmail Erdem'in elini sıkı sıkı tutan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ataşehir'de genç arkadaşlarıyla bir araya gelmelerini sağlayan İlçe teşkilatına teşekkür etti. 

Bakan Albayrak, ' 31 Mart yerel seçimlerini kurdukları hayal ortamına taşımaya çalışanların kimler ile birlikte bir arada omuz omuza yürüdüklerini milletimizi görüyor ve takip ediyor.

Pensilvanya kimi destekliyor. Bebek katilleri ile kimler kol kola seçime giriyor? O nedenle 31 Mart beka seçimidir.

AK Parti belediyeciliği hizmet noktasında baktığımızda, AK Parti belediyecilği halka hizmet anlayışıyla yazdığı tarihi 1 Nisan'dan itibaren Ataşehir'de de yazacaktır.Şimdi bir taraftan 3 Ç,  çöp, çamur ve çukur belediyeciliği. Son dönemde televizyonlarda halkı 'azarlama' belediyeciliği de çıktı. Vatandaşa 'hakaret' etme  belediyeciliği de çıktı, izliyorsunuz değil mi?

Ataşehir'de de çöp toplamakla övünen bir yönetim anlayışı var. O nedenle, Ataşehir'de de, halkımız gönül belediyeciliği ile hizmet'e kavuşak ve beka içinde AK Parti'nin arkasında duracaktır' dedi.

Ataşehir'de gençlerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, gençler ekonomi ile ilgili sorularının cevabını Bakan Albayrak'tan aldılar.

Bakan Albayrak, sosyal medya'da Türkiye'nin önünü kesmeye çalışanların kimler olduğunu biliyoruz.

THY battı diyenlerin kimler tarafından yönetildiği ortaya çıktı.

THY yolları biliyorsunuz tarihinin en büyük karını elde etti' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum