• Reklam

Bakan Berat Albayrak'tan flaş açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından bugün açıklanan Cumhuriyet tarihinin en büyük destek paketi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Albayrak, "Yerli üretimi desteklemek ve tüm sektörlerde hareketlenmeyi sağlamak amacıyla kamu bankalarımızın devreye aldıkları 4 ayrı finansman paketi milletimize hayırlı ve uğurlu olsun." dedi.

Bakan Berat Albayrak'tan flaş açıklama
01 Haziran 2020 - 13:44

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kamu bankaları tarafından, normalleşme döneminde vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak, yerli üretimi desteklemek ve tüm sektörlerde hareketlenmeyi sağlamak amacıyla 4 ayrı finansman paketinin devreye alındığını bildirdi.

Albayrak, Twitter hesabından, Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank'ın devreye aldığı yeni kredi paketlerine ilişkin değerlendirmede bulundu.

Bakan Albayrak, "Normalleşme döneminde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede karşılamak, yerli üretimi desteklemek ve tüm sektörlerde hareketlenmeyi sağlamak amacıyla kamu bankalarımızın devreye aldıkları 4 ayrı finansman paketi milletimize hayırlı ve uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.

İşte Bakan Albayrak'ın o paylaşımı


Berat Albayrak@BeratAlbayrak

Normalleşme döneminde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede karşılamak, yerli üretimi desteklemek ve tüm sektörlerde hareketlenmeyi sağlamak amacıyla kamu bankalarımızın devreye aldıkları 4 ayrı finansman paketi milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. https://twitter.com/anadoluajansi/status/1267361507014295553 …

ANADOLU AJANSI@anadoluajansi

Kamu bankaları dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor http://v.aa.com.tr/1860427 

Resmi Twitter'da görüntüle

3.610

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

1.431 kişi bunun hakkında konuşuyor
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum