• Reklam

Bakan Soylu'dan yeni açıklama! 'Şehit çocuklarının attığı mesajlar beni etkiledi'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yeni açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, 'Şehit çocuklarının 'Bizi bir kez daha babasız bırakma' şeklindeki mesajları beni etkiledi' dedi.

Bakan Soylu'dan yeni açıklama! 'Şehit çocuklarının attığı mesajlar beni etkiledi'
13 Nisan 2020 - 17:04

A Haber'e konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bahçeli'nin sözlerine kayıtsız kalmak sorumsuzluk olurdu" dedi. Bakan Soylu, "Cuma gecesi yaşananlara kayıtsız kalmak bigane olurdu" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu A Haber'e özel açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, istifasının perde arkasına ilişkin yaptığı özel açıklamalarda 4 unsura dikkat çekti.

İçişleri Bakanı Soylu, "Cuma gecesi yaşananlara kayıtsız kalmak bigane sorumsuzluk olurdu. Şehit çocuklarının 'Bizi bir kez daha babasız bırakma' şeklindeki mesajları beni etkiledi. Milletimizin iyi niyetten şüphesi olmaması beni çok etkiledi. Devlet Bahçeli'nin sorumluluğa çağıran mesajı çok önemliydi. Kendisine teşekkür etmek için telefon açacağım" dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • GÜNAYDIN ALTINOK ALTINEL
    5 ay önce
    Bakanim VATAN sevdalisi süleyman SOYLU Tüm ŞEHIT AİLELERİ FEDERASYONU Hamit köse ve tüm ŞEHİT Aileleri yaninzda SİZIN İSTİFA HABERİNIZLE YIKILDIK TABİKİ CUMHUR BAŞKANI NE HAİNLER GÖRDÜĞÜ İÇİN SİZİ BIRAKMADI BİR OLUN ÂLLÂH YOLUNUZU AÇIK EYLESİN HIZIR-İLYAS ALEYHİSSELAM YOLDAŞIN OLSUN SAYIN BAKANIM