BAŞKAN TOPRAK "SİVASLILARIN HIZIR ACİLİ"

İstanbul'un tek kadın Belediye Başkanı olan, Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli'ye, Sivaslı hemşehrileri tam destek veriyor.

BAŞKAN TOPRAK "SİVASLILARIN HIZIR ACİLİ"

İstanbul'un tek kadın Belediye Başkanı olan, Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli'ye, Sivaslı hemşehrileri tam destek veriyor.

BAŞKAN TOPRAK
20 Aralık 2018 - 10:15

İstanbul'da en çok nüfusa sahip olan Sivaslılar'ı, temsil eden, Küçükçekmece ve Sancaktepe belediye başkanlarına rağmen, e. Büyükşehir Belediye Başkanı Nurettin Soydan'dan Sivaslıları sahiplenen Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli için ' o bizim hızır acilimiz, yaşadığımız iyi ve kötü günümüzde araddığımızda bizimle birlikte seviniyor, bizimle birlikte üzülüyor. O'nunla gurur duyuyoruz. İstanbul'da tek bayan başkan olarak bizleri en iyişekilde temsil ediyor' 

SİVASLILARIN BAŞKAN ABLASI

CHP Başakşehir Belde Yönetim Kurulu üyesi olarak siyasette yer alan Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 

Sivas Divriği doğumlu olan Başkan Benli, İstanbul'da yaşayan Sivaslılar ile kurduğu sağlam dostluklar ile hemşehrilerinin, eğitim, sağlık başta olmak üzere yaşadığı sorunlarına çözüm bulmak için her zaman yanlarında yer alarak 'yalnız olmadıklarını' gösterdi.Sivas Federasyonu Başkanlığı gibi en üst makamda hemşehrilerine karşı sorumluluk bilinciyle çalışmaları sürdüren Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli, Avcılar Belediye Başkanı olarak, ilçede yaşayan halkı siyasi görüşü başta olmak üzere ötekileştirmeden gerçekleştirdiği hizmetlerle sadece Sivaslıların değil, tüm kesimin ablası oldu.

GAZETECİ YAZAR UFUK BULUT ' SİVASLILARIN YÜZ AKI'
 

Böbrek yetmezliği teşhisi konan ve haftanın üç günü dializ makinası ile yaşama tutunduğunu söyleyen, Gazeteci- Yazar Ufuk Bulut ' memketim Sivas'a gittim. Koyu Hisar Devlet Hastanesi'nin ihtiyacı olan dializ makinası ve birtakım ihtiyaçlar olduğunu tespit ettim. Hastane müdürü'de,  bunu doğruladı.Bunun üzerine  CHP Koyu Hisar Belediye Meclis Üyesi Yaşar  Furtana ilede konuştum. Konuyu bizlere her sorunumuzda destek olan, Başkan Handan Toprak'a ilettim.  Başkanımız Handan Toprak 'konuyla hemen ilgilendi ve sıfır dializ makinası alınması için talimat verdi. Hastane müdürü böylesine hayati önem taşıyan dializ makinasını kabul etmedi. Tahminimce Ak Parti iktidarından çekindi.


Türkiye'nin her ilinden kendisine ulaşan sorunları asgariye indirmek için çalışan, İstanbul'da bizleri temsil eden tek kadın başkanımız olan Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli, okullarımızın en önemli eksiği olan kütüphanelere verdiği destekle bizlerden sonra ülkemizin yönetiminde söz sahibi olacak çocuklarımıza da hizmet'i kendisine ilke edinmiştir.

İstanbul'da yaşayan Sivaslıların grubu olan, hemşherilerimizin 'hızr acilimiz' dediği, Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli'yi yürekten destekliyoruz' dedi.

İMAMOĞLU İSTANBUL'A HİZMETE HAZIR

Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan Toprak Benli, Beylikdüzü Belediye Başkanı ekrem İmamoğlu'nun, Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilmesi üzerine, ' CHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, genç, dinamik ve halkçı anlayışımızla bu hizmetleri vermeye hazır' dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Recep Duymaç
    7 ay önce
    Bu seçimde oyum millet ittifakına inşallah CHP İyi Parti halkın partisi olur cesaretle halkın beklentilerine çözüm olur inşallah seçim sonrası yepyeni halkın peşinden koşacağı bir Lider etrafında sağda CHPde bütünleşirler bırakın gururu milleti ülkeyi sevin düşünün ev hanımları başta olmak üzere gençlere emekli işçi memur işveren,esnat çiftçi engelli herkesime önem verin lütfen gururu bırakın.