• Reklam

BEKİROĞLU ' ATAŞEHİR'DE 31 MART'TA ÇOK GÜZEL ÇIKIŞ YAPACAĞIZ'

' Ataşehir’de Saadet Partisi gerçekten de çok güzel ilerliyor, son dönemlerde yaptığımız çalışmalarda bunu görüyoruz, katılımlardaki sayıların artışıyla bunun farkındayız'

BEKİROĞLU ' ATAŞEHİR'DE 31 MART'TA ÇOK GÜZEL ÇIKIŞ YAPACAĞIZ'

' Ataşehir’de Saadet Partisi gerçekten de çok güzel ilerliyor, son dönemlerde yaptığımız çalışmalarda bunu görüyoruz, katılımlardaki sayıların artışıyla bunun farkındayız'

BEKİROĞLU ' ATAŞEHİR'DE 31 MART'TA ÇOK GÜZEL ÇIKIŞ YAPACAĞIZ'
25 Mart 2019 - 08:38

Saadet Partisi Ataşehir Kadın Kolları İlçe Başkanı Hacer Bekiroğlu yerel seçimler ile ilgili yaptıkları çalışmalarda partilerine ve adaylarına ilginin istikrarlı şekilde arttığını söyledi.

Saadet Partisi Ataşehir Belediye Başkan adayı Adem Boz ile Belediye Meclis Üyeleri ellerinde devlet imkanları, yanların da iş adamları ve medya gücü olmadan yerel seçimler'de Ataşehir'i cepsiz belediye başkanı ve meclis üyeleri ile buluşturmak için çalışıyorlar.

Saadet Partisi'nin birde sessiz sedasız çalışan, tüyü bitmemiş yetimin hakkının yenmesinin önüne geçmek için ev ziyaretleri ve pazar esnafı ile pazar'a gelen vatandaşlara çorba dağıtan kadın kolları var. www.turkiyehavadis.com  yazarı Melek Çalıkoğlu, Milli Görüş Belediyeciliğini  anlatmak için seferber olan Kadın Kollarıyla bir araya geldi ve Saadet'in Ataşehir'de kadın gözüyle olduğu noktayı sordu.

Melek Çalıkoğlu : Ataşehir'de yerel seçimlerde Saadet Partisi nasıl ilerliyor?

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Hacer Bekiroğlu '  Ataşehir’de Saadet Partisi gerçekten de çok güzel ilerliyor, son dönemlerde yaptığımız çalışmalarda bunu görüyoruz, katılımlardaki sayıların artışıyla bunun farkındayız.

Saadet Partisi Türkiye çapında çok güzel istikrarlı gelişiyor, inşallah çok güzel bir çıkış yapacağı.  Bizler adaylarımızın belirlendiği dakikadan itibaren bütün Saadet Partisi teşkilatları olarak, Türkiye’deki illerde ve ilçelerde her noktada halkımıza ulaşmaya çalışıyoruz.

Melek Çalıkoğlu:  Kaç senedir teşkilat içindesiniz?

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Hacer Bekiroğlu ' 1966 İstanbul Beykoz doğumluyum, yaklaşık 30 yıldır Milli görüş içindeyim.  Yaklaşık 30 yıldır. Ortaokul döneminden beri milli görüşün içindeyim, teşkilatın değişik kanallarında görev yaptım.

İlçe bazında, mahalle bazında çalışmalar yaptım, 4 senedir de Ataşehir ilçesinde görevliyim, yaklaşık 6 aydır da Ataşehir ilçe başkanlığı görevini yapmaktayım. 

Melek Çalıkoğlu:  Ataşehir çok zor bir ilçe çalışmalarınızı nasıl yürütüyorsunuz?

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Hacer Bekiroğlu ' Bütün ilçeler aynı bizler gibi çalışıyor ve  ilçelerinin her noktalarında kadın kolları olarak hanımlara ulaşıyoruz.Ataşehir’in her noktasında, pazarlarda, lokallerde, sokaklarda, caddelerde, her yerde hanımlarla beraber olmaya çalışıyor ve onlara milli görüşü anlatmaya çalışıyoruz.

 Milli Görüş, hakka dayanan, dürüstlüğe dayanan, liyakate dayanan bir görüş şeklidir.
Diğer belediyeciliklerden, diğer partilerin tutumlarından biraz daha farklıdır milli görüş anlayışı. Onun için her bulunduğumuz noktada bayanlarla bire bir olmak üzere milli görüş belediyeciliğini anlatmaya çalışıyoruz.  

Melek Çalıkoğlu: Zorlandığınız noktalar oluyor mu?

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Hacer Bekiroğlu ' Tabiki oluyor, çünkü ülkenin durumu,  insanların jeopolitik şekli, insanların artık apolitik oluşu ve  özellikle gençlerin apolitik oluşu beni çok üzüyor.

Yani insanların ülkeleri için bir şeyler yapma hissiyatı kalmamış, özellikle gençlerin, büyüklerin zaten derdi mutfak, zorlandığımız noktalarda zaman zaman oluyor, ama biz her zorluğu aşmaya alışık bir topluluğuz, hep beraber arkadaşlarımla kardeşlerimle birlikte elimizden geldiği kadar her zorluğu aşmaya çalışıyoruz, her yere ulaşmaya çalışıyoruz' dedi.

' KAPALI BİR BAYAN ARABAMIZA TÜKÜRDÜ '

Saadet Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı Neslihan Erikçi, ' Yerel seçimler için yaptığımız çalışmalar sıarsında hiç hoş olmayan davarnışlarla da karşılaşıyoruz.
Çalışmalarımız sırasında kapalı bir bayan geldi ve arabamıza tükürdü' bu tür olaylar ilede karşılaşa biliyoruz'

'HDP VE PKK İLE İTTİFAK YAPTINIZ DİYE YARGISIZ İNFAZ YAPIYORLAR'

Saadet Partisi Kadın Kolları Tanıtma Birim Başkanı Meryem Yıldız ' SKM Başkanıyım. Milli Görüş için arkadaşlarımızla güzel yaptığımız çalışmalarımız yanında, Saadet Partisi olarak ittifakımız olmamasına rağmen, 'İttifak yapıyorsunuz, HDP-PKK'  ile diye hakaret ve beddua ediyorlar, bizi dinlemiyor ve anında yanımızdan uzaklaşıyorlar ve bize cevap hakkı vermeden yargısız infaz yapıyorlar.

Yaşadığımız zorluklar içinde bizleri tanıyınca bizlere ilgi gösteren hanım kardeşlerimizden aldığımız desteğin yoğun olması çalışmalarımızın da doğru şekilde ilerlediğini ortaya koymaktadır'

Saadet Partisi Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Adayı Şeyma Dilmen, ' 3 yıldır teşkilatın içindeyim. Gençlik Kolları Başkanıyım. Biz önce algıyı yıkmaya çalışıyoruz, insanlara önce diyoruz ki, 'bizi bizden dinleyin' diyoruz. Ancak karşımızdaki kişi bazen bizi dinlemeden, bizim ile ilgili aldığı algının etkisi ile farklı yorumlarda buluna biliyorlar. Bu arkadaşlarla konuştuğumuzda bir çoğu bizimlşe ilgili görüşünü değiştiriyor.

Ev toplantıları daha rahat, daha rahat iletişim kurabiliyoruz ev toplantılarında, sokakta insanların bizi dinlemeye zamanları olmadığı için zaman problemi yaşıyoruz. Zaman yeterli olmadığı için bazen bizi dinlemeden ayrılıyorlar'

Saadet Partisi Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Adayı Makbule Erva Kartal ' Ben Saadet Partisi Gençlik kolları Teşkilatlanmadan Sorumlu  Başkanıyım, Yurt dışında doğup büyüdüm. Yurt dışında milli görüş için çalışmalarda bulundum. 

Yurt dışında çalışmalarımız daha zordu. Türkiye’de ise daha kolay, neden derseniz,  aynı kültürün, aynı dilin, aynı dinin insanlarıyla konuşmak davanızı anlatmak ifade etmek Türkiye’de daha kolay'

Saadet Partisi Kadın Kolları ve Belediye Meclis Üyeleri ile yaptığımız görüşmelerde bizlere örnek ev sahipliği yapan, Saadet Partisi Ataşehir Belediye Başkan Adayı Adem Boz'un kızı Zeynep Boz'a da teşekkür ettim ve sordum 'babanız sayın Adem Boz, Ataşehir'de şanşını nasıl görüyorsunuz?

Zeynep Boz, ' Babam merhum Genel Başkanımız Necmettin Erbakan hocamızın yanında kendisini iyi yetiştiren, milletimize milli görüş'ü en doğru şekilde anlatmak için çalışıyor.

Ataşehir'i ve Ataşehir'de yaşayanları yakından tanıyan ve sorunları ile çözümlerine hakim bir kişi olarak bu davaya inanan arkadaşlarıyla birlikte 'Ataşehir'in Cepsiz Başkanlar' tarafından yönetilmesi için mücadele ediyor.

 Özlüyoruz kendisini çok çalışıyor ve eve yorgun geldiği gibi çok az bir sürede dinlenmeye çalışıyor. Bizde kendisine destek olmaya çalışıyoruz' dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum