• Reklam
  • Reklam

BİDEN'A KARŞI KEMALİZM İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ ERDOĞAN

 BİDEN'A KARŞI KEMALİZM İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ ERDOĞAN
21 Ocak 2021 - 01:24 - Güncelleme: 21 Ocak 2021 - 01:59


Biden gibi Fetö iltisaklısı bir sosyal faşistin Küreselci sosyaldemokrat kontenjanından Amerikan başkanlığına seçilmesi karşısında Amerika'nın Türkiye'den başta dış politika,enerji politikları ve fetö gibi konularda yapacağı küstah baskı ve tacizlere karşı Erdoğan'ın  biran önce kabine değişikliğine giderek Kemalist takviye alması gerektiğini belirten Tahir Çalgüner; Kemalist reform ve söylemlere ağırlık veren bir  Erdoğan Türkiye'de Biden karşıtlığını ve rüzgarını ülke lehine cevirecek avantajı bir konumu iyi değerlendirmelidir dedi.

YCHP ve uzantılı sosyaldemokrat ittifakları üzerien BİDEN'in oyun kurması ancak bu şekilde engellenir. FETÖ ile mücadeleden hiçbir şekilde taviz verilemez.

Erdoğan karşıtlığından BİDEN karşıtlığına evrilecek bir iç politik psikolojisi ortamı ile bu sıkıntılı dönem aşılabilir.

Bunun için Milletçe tüm vatanseverlerin hem iç cephede Fetö ve siyasi iltisaklılarına karşı hemde Biden'a karşı (anti emperyalist) tek vucut halinde olunması ve bu amaçla politik iç siyaset ikliminin iyi yönetilmesi gerektiğine vurgu yapan Tahir Çalgüner; BİDEN'in dişi Kemalistlere geçmez diyor.

Biden'în Türkiye'de güçlendireceğini söylediği  gayri milli Muhalefet dostlarının da  Kemalistleri karşılarına alacak cesareti göstermeleri halinde  ise genel seçimlerde dibi boylacakları da hesaba katılmalılar  dedi.


Türkiye Havadis

YORUMLAR

  • 0 Yorum