• Reklam

"Bir varmış bir yokmuş uluslararası örgütü" Devlet tarafından daha yargılanmadı.

"Bir varmış bir yokmuş uluslararası örgütü" Devlet tarafından daha yargılanmadı.
29 Mayıs 2021 - 21:17 - Güncelleme: 30 Mayıs 2021 - 01:25
"Bir örgut varmis bir örgüt yokmuş karşı devrim örğütü" olarak nitelendirdiği ve  anayasayal devlete ve Devletin kurucu ilkelerine karşıt paralel nifaklara anlamlı bir saptama ve tanımlamada bulunan Palelel-savar Tahir Çalgüner'in aşağıdaki açıklamayıyaptı.

Ergenekon davasında, zaten olmayan bir örğüte  ETÖ diye bir örgüt yoktur diye Yargıtay kararı ile toplu bir karar çıkarıldı bireysel suçlarından azade.Fetö davalarında  ise bir terör örgütü tespiti ile   (bir afaki üyelik miladi ve kriterler seti)  ķişileri bireysel eylemlerinden azade bir şekilde yargılatan aynı "ana siyasi örgütünün" gizli  parmağını  ne tesadüfdür ki her iki örnekte de görüyoruz.

Paralel yapıların "Devlete değil .... Mevcut siyasi hükümetlere" tehdit olduğunu" öne çıkaran bu  uluslararası "Ana Siyasi örgüt";  "Bir varmış bir yokmuş" diyor her seferinde...

Fetö bir terör ve cinayet örgütüdür. Ama aynı zamanda bir "karşı devrim örgütüdür."  Ergenekoncuların ise  bir karşı devrim örgütü tarafından yargılanması da ne tesadüftur ki; bizzat Devlet tarafından değil  "Bir varmış bir yokmuş  gizli örgütünün" vekaletinde yapıldı.

Onun içindir ki; Fetö ve benzeri paralel devlet yapılanmaları ile mücadele, siyasi parti programlarından ve seçim vaadlerinden daha ziyade, Anayasamızın ilk dört maddesini değiştirmeye yönelik eylemler grubuna alınarak, Anayasaya bir madde eklenmeli ve Devlet düşmanı  darbeci yapılar ile mücadelenin kalıcılığı ve sürekliliği sağlanmalıdır.
Sağlanmalıdır ki; Devletin asli unsurları Paralellerin atlantikçi başlarından ve karşı devrimci şubelerinden de  hesap sorabilsin...

Türkiye Havadis

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum