• Reklam

BMWli Hakimin Ulaşım Planı Merakı ! 

Yargı Üniversite el ele.... Ankara Ulaşım Ana planının  bilindiği üzere yargı yeri Ankara idare mahkemeleridir. Daha öncesinde de Gazi Üniversitesine özel düşkünlüğü ile bilinen Bölge idare mahkemesi Başkanı Esat Toklu'nun bu görüntüleri ile;  Gökçek dönemi  şehirciliğinin  bundan sonra da  hukuki  devamlılığı  mı geliyor  endişesi  şehir plancıları camiasında  hakim.

BMWli Hakimin Ulaşım Planı Merakı ! 
08 Haziran 2021 - 18:19 - Güncelleme: 08 Haziran 2021 - 18:48
BMWli Hakimin Ulaşım Planı Merakı ! 

Sedat Peker 'in bahsettiği olur olmaz yerlerde olur olmaz görüsmeler yapan Hakimin Gazi Üniversitesi'nin Ankara Büyükşehir belediyesi ile beraber 2013 yılında yaptığı Ana Plan hakkında ve üniversite şaibeli yöneticileri ile geçen sene Bölge İdare mahkemesi binasında panel düzenlediğine dair gecmiş döneme ait duyumlar haber  merkezimize iletildi.Ankara Ulaşım Ana planının  bilindigi üzere yargı yeri Ankara idare mahkemeleridir.

ŞPO ve Mimarlar odasınca şaibeli plan süreci olarak  adlandırılan  ve kamuoyunda himmet projesi olarak haberlere konu olan bahsi geçen planın revizyonununun Gazi üniversitesi tarafindan aynı plan ekibiyle yapılmamasına dair basın açıklamalarına rağmen, Mansur Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediyesi meclisinden yakın tarihte aksi yönde karar çıkarması manidar karşılandı.

Daha öncesinde de Gazi Üniversitesine özel düşkünlüğü ile bilinen Bölge İdare Mahkemesi  ANKARA Başkanı Esat Toklu'nun bu görüntüleri ile;  Gökçek dönemi  şehirciliğinin  bundan sonra da  hukuki  devamlılığı  mı geliyor  endişesi  şehir plancıları camiasında  hakim.


Turkiye Havadis  /ÖZEL HABER

YORUMLAR

  • 0 Yorum