Böylesi, şeytanın bile aklına gelmez!

Kıymetli okurlarım gün geçmiyor ki ihbar hattımıza akla hayale sığmayacak telefonlar, mailler, mesajlar, skandallarla dolu olaylar yağmakta.

Böylesi, şeytanın bile aklına gelmez!
02 Ekim 2022 - 20:06

ÖZEL HABER/MELEK ÇALIKOĞLU


Sahte rapor çetelerinden tutun da seks kölesi haline getirilen kadınlara, ikna telkin yoluyla beyni yıkanmaya çalışılan çocuklardan din değiştirilmesi doğrultusunda baskılar, daha neler neler!


Kıymetli okurlarım aylardır size VARAN1, VARAN5/1’e kadar bir yazı dizisi yayımladık, yapılan bu yayınlar kamuoyunda birçok kesimde ses getirdi, fakat olay yazılanlardan ve anlatılanlardan daha vahim daha korkunçmuş.

Eylül ayının ortalarında olayı yaşayan mağdur olan Mustafa Nazlıer İzmir’den İstanbul’a geldi.
Mustafa Nazlıer İzmir’den hiç de eli boş gelmemişti tahmin ettiğim gibi 50 dava dosyası ve bu daha dosyalarının bir çoğu devam eden davalar, 1399 sayfa dolusu devlet hastanesinden usulsüz yollardan gıyabında verilen sahte raporlardan tutun da ikna telkin yoluyla 3 evladına yapılan ve bilinçaltına yerleştirilip DİN değiştirmeye kadar varan kesin kanıtlı resmi belgelerle İstanbul’a kadar geldi.

Nazlıer Kurumumuza adım attığı andan itibaren anlatmaya başladı, belliki çok büyük haksızlığa uğramış, satılmış avukat ve hâkimlerin elinde kalmış, elinde resmi belgeler olması ve orada olmamasına rağmen hakkında verilen sahte raporların itirazına bile müsaade edilmez, Nazlıer verilen karar için mahkemenin yolunu tutar dava açmak ister, ister ama ne yazık ki o dava bir türlü işleme konulmaz.  Olayla ilgili tüm belgeler daha evvel yayımladığımız VARAN1-VARAN5/1’de mevcuttur…

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum