• Reklam

Burcu Esmersoy hayranlarını şok etti: Kahvaltıda 8 simit yerim

Burcu Esmersoy, Bodrum tatilinde Magazin D’ye konuştu. Selüliti olduğunu itiraf eden Esmersoy “Ters ışık diye bir şey var. Doğru ışıkta çektiğim için öyle güzel görünüyor. O zaman selülit yokmuş havası yaratılıyor” dedi.

Burcu Esmersoy hayranlarını şok etti: Kahvaltıda 8 simit yerim
26 Temmuz 2021 - 20:35

İşte sezonu Bodrum’daki evinde geçiren Esmersoy’un samimi açıklamaları:
-Tatilde yoruluyorum aslında. Evimde hep misafir var. Sevdiğim insanların rahatı çok önemli. Evim ya sabun ya çamaşır suyu kokar. Temiz çamaşır kokusu severim. Dağınığım. Çok dağılınca bir anda girişiyorum. Çamaşır suyundan bayılma noktasına geliyorum.

Burcu Esmersoy: Kahvaltıda 8 simit yerim
 

'SABAH 5'TE UYANIYORUM'

 

-Çalıştıkça ışıldıyorum. Sağlıklı bir hayat yaşıyorum. 8.30’da uykum geliyor. Uygulama indirdim, telefonum 8’de kapanıyor. 9.30-10.00’da yatıyorum. Sabah 5’te uyanıyorum. Spor, düzenli hayat, sağlıklı beslenme

'KAHVALTIDA 8 SİMİT YERİM'
-Beyaz ekmek kesinlikle yemiyorum. Simit delisiyim. Pazar günü ödül yapıyorum. Simit, tereyağı reçel... Kahvaltıda 8 simit yerim.
- 45 yaşındayım. 30 yaşından sonra metabolizma yavaşlıyor. 2 kat spor yapmanız lazım. Bazen çok yoruluyorum. Ama mesleğimi de mümkün olduğunca devam ettirmek istiyorum. Bu yüzden fiziğime dikkat etmek zorundayım.

Burcu Esmersoy: Kahvaltıda 8 simit yerim

YORUMLAR

  • 0 Yorum