• Reklam

Cennet Mahallesi'nin ünlü oyuncusu Arka Sokaklar'a transfer oldu

Cennet Mahallesi dizisinde hayat verdiği Rüstem karakteri ile hafızalarda yer edinen Melih Çardak'ın yeni adresi belli oldu. Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi, başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimlerin rol aldığı Arka Sokaklar'da rol alacak olan Melih Çardak, Servet Karaca karakterine hayat verecek.

Cennet Mahallesi'nin ünlü oyuncusu Arka Sokaklar'a transfer oldu
19 Ocak 2021 - 14:03

Melek Baykal, Müjdat Gezen, Alişan ve Çağla Şıkel'le birlikte Cennet Mahallesi dizisinde rol alan, Rüstem karakteri ile popüler olan Melih Çardak, Arka Sokaklar dizisine dahil oldu. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın rol aldığı Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da rol alacak olan Melih Çardak, Servet Karaca karakterine hayat verecek.

Dizinin 2. sezonunda yani 78. bölümünde rol alan oyuncu, yıllar sonra yeniden diziye dönmüş olacak. Arka Sokaklar'ın resmi Instagram hesabından yapılan paylaşımda 'Kanal D’nin, 15 sezondur ekranda olan, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar her Cuma akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Yapımcılığını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı diziye Melih Çardak katıldı. Dizinin 22 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek olan 574’üncü bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Çardak, "Servet Karaca" karakterine hayat verecek. Arka Sokaklar yeni bölümleri ile her Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.' ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum