• Reklam

CUMHUR İTTİFAKININ SÜPRİZ CB ADAYI KİM OLABİLİR ?

Kulis bilgisine göre; Bir seçenek olarak, Erdoğan'ın 2023 yılına kadar Cumhurbaşkanlığını sürdüreceği ve Cumhurbaşkanı seçimlerinden  bir süre öncede adaylıktan çekilebileceği konuşuluyor. AKP'nin Cumhurbaşkanı aday adaylarından birisi ise Ömer Çelik.

CUMHUR İTTİFAKININ SÜPRİZ CB ADAYI KİM OLABİLİR ?
23 Ağustos 2021 - 01:26 - Güncelleme: 23 Ağustos 2021 - 02:11

ADANA SİYASİ KULİSLERİNDEN ÇARPICI SAPTAMALAR 

Sedat Peker'in
AKP ile Fetö uzantıları ile masa altı görüşmeler yapılıyor uyarı iddiasının;  Erdoğan sonrası  AKP İçinde  Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı üzerine parti içine yönelik bir lobi faaliyetini yönlendirmeye yönelik olabileceği Adana AK parti siyeset kulislerinde  konuşuluyor.

Kulis bilgisine göre; Bir seçenek olarak, Erdoğan'ın 2023 yılına kadar Cumhurbaşkanlığını sürdüreceği ve Cumhurbaşkanı seçimlerinden  bir süre öncede adaylıktan çekilebileceği konuşuluyor.

AKP'nin Cumhurbaşkanı aday adaylarından birisi ise Ömer Çelik.

Dolayısıyla Hulisi AKAR'ın adını ön plana getiren AKP'liler bir lobi çalışmasında yer tutma içine girdiler.Buna karşın Fetö sabıkası omayan Ömer Çelik gibi başkaca güçlü adayların önünü açmaya yönelik Hulisi AKAR karşıtı bir refleksin bir yansıması olarak yorumlayan ADANA yerel siyaseti ve Milliyetçi kanat Ömer Çelik'i destekliyor.

Bu kulis bilgisine göre;  Erdoğan'ın Milletvekli ve AKP Genel başkanı olarak bir müddet daha siyasete bir  gölge Cumhurbaşkanı olarak devam edebileceğini de ekleyebiliriz.

Türkiye Havadis
Adana Yerel Kulis

YORUMLAR

  • 1 Yorum