• Reklam

Demet Şener'in boşandığı eski eşi Cenk Küpeli'den ilk açıklama geldi

Eski model Demet Şener ve Cenk Küpli'nin boşanması magazin basınında bomba etkisi yarattı. Maddi ve manevi talepte bulunmayan ikiliden Cenk Küpeli, boşanma sonrası ilk açıklamayı yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cenk Küpeli, 'Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim' ifadelerini kullandı.

Demet Şener'in boşandığı eski eşi Cenk Küpeli'den ilk açıklama geldi
12 Ocak 2021 - 14:23

2018 yılında aldatıldığı gerekçesi ile İbrahim Kutluay'la olan evliliğini noktalayan Demet Şener, 21 Haziran 2019'da iş insanı Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmuştu. Çift birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getirirken boşanma haberi, şok etkisi yarattı.

'Çok aşık mısınız?' sorusuna 'Evet, ikimiz de çok şükür, çok âşık olmadan böyle bir karar veremezdik. Biz gözümüz kapalı, sadece birbirimizle olmak, beraber yaş almak, yaşamak istedik ve bunun için evlilik kararı aldık' diyen Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin boşanması magazin gündemine bomba gibi düştü.

BOŞANMA SONRASI CENK KÜPELİ'DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Boşanma sonrası Cenk Küpeli, sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı. Küpeli, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

'Evli kaldığmız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim...'

Demet Şener, eski eş Cenk Küpeli'nin paylaşımını kendi sosyal medya hesabında da yayınladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum