DUMAN 1,5  MİLYON'U KUZU KUZU YİYOR'  

İstanbul Ak Parti Beylikdüzü Teşkilatında ‘Kadın hakları’ savunucusu olarak görev yapan ve Kadın Güç Derneği Başkanı Fatma Duman, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun adını kullanarak dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla savcılığa verildi.

DUMAN 1,5  MİLYON'U KUZU KUZU YİYOR'  
01 Eylül 2020 - 20:21 - Güncelleme: 22 Eylül 2020 - 22:46

Yekta Yaktı / www.turkiyehavadis.com

Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu adıyla dolandırıcılık!
 
İstanbul Ak Parti Beylikdüzü Teşkilatında ‘Kadın hakları’ savunucusu olarak görev yapan ve Kadın Güç Derneği Başkanı Fatma Duman, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun adını kullanarak İstanbul’un değişik semtlerinde imar’a kapalı olan yerleri ‘imar’a açacağız’ diyerek, iş insanlarını milyonlarca dolandırdığı iddiasıyla hakkında açılan dolandırıcılık davalarına rağmen elini kolunu sallayarak dolaşıyor.
 
DUMAN MAĞDURLARI TEHDİT EDİYOR


İstanbul, K. Çekmece, Büyükçekmece ve Çağlayan Adliyesi’nde hakkında dolandırıcılıktan ve onlarca icra davaları açılan Fatma Duman’ın kendilerini Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun adını kullanarak tehdit ettiğini söyleyen iş insanları, Yaşar Tulum, Murat Şen, Yüksel Korkmaz, Mehmet Kutlugil , Selami Gül, Beysal Beyaz Et ile isminin açıklanmasını istemeyen iş insanları, ‘ hakkında onlarca dolandırıcılık ve icra dosyaları olan Fatma Duman’ı Cumhuriyet Savcılığı her nedense bulamıyor’ dediler.

Fatma Duman’ın büyük vurgunun ayrıntılarını  yarın Yekta Yaktı yazıyor…
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Selami Gül
  1 ay önce
  Ben Selami Gül fatma duman benide do***dırmış 650bin TL kendisinden şikayetçi oldum ama maalesef kimse yardımcı olmadı teşekkür ederim Sayın yekta yaktı beye
 • Fikret Bircan
  1 ay önce
  Dert ağlatır