• Reklam

"DÜNYA TÜRKLERİ DERNEĞİ " MUDANYA BAŞKANLIĞI'NA EMRE ZAMBAL ATANDI...

"DÜNYA TÜRKLERİ DERNEĞİ " MUDANYA BAŞKANLIĞI'NA EMRE ZAMBAL ATANDI...
05 Ağustos 2022 - 20:54

Oya Canbazoğlu tarafından kısa zaman önce kurulan “Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği” yurt dışı ve yurt içinde teşkilatlanmaya tüm hızıyla devam ediyor.
Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Genel başkanı Oya Canbazoğlu Milli birlik, beraberlik kültürel faaliyetlerin artırılması amacıyla kurulan derneğin köy okullarına da eğitim adına katkıları sürüyor.
Dünya Türkleri Derneği Mudanya ilçe başkanı olarak göreve başlayan Emre Zambal; Bursa’nın kadim İlçesi Mudanya ‘da Türk Dünyası adına görev almaktan çok büyük onur duydum dedi ve ekledi,  Milli birlik, beraberliğimiz için  “tek yürek” olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde “kuvayı milliye” ruhuyla Milletimiz için her daim çalışacağız.
Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanımız Sn. Oya Canbazoğlu’nun da her zaman söylediği gibi, “TURAN” bizim için asla hayal değildir, tüm Türklerin birleşeceği gün yakındır dedi ve ekledi : “ Ne Mutlu Türk’üm Diyene!”
www.turkiyehavadis.com Ailesi olarak başta Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı Sn. Oya Canbazoğlu’na, Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği il, ilçe başkanlarını Tebrik eder çalışmalarında başarılar dileriz…

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum