Emin Gürses hocadan derin tüyolar...

Emin Gürses hocanın son açıklamaları büyük resim hakkında ipuçları veriyor. Emin Gürses'in devlet içindeki bir grupla Sedat Peker'in bağlantılı olabileceğini söylemesi acaba Kemalistler Erdoğan'ın yakın çevresinde,  parti içinde, ve parti dışında bir olağanüstü temizlik dönemi açılmasına yönelik bir zemin hazırlayıp, AK Parti, AKP'lilerden arındırarak 2023 seçimlerine mi gidilmek isteniyor ? sorusunu gündeme getirdi.

Emin Gürses hocadan derin tüyolar...
17 Haziran 2021 - 13:45
İşin Aslı - 9 Haziran 2021 - Sezim Özadalı Sungur - Prof. Dr. Emin Gürses - Ulusal Kanal - YouTube


Emin Gürses'in devlet içindeki bir grupla Sedat Peker'in bağlantılı olabileceğini söylemesi acaba Kemalistlerin,  Erdoğan'ın yakın çevresinde,  parti içinde, ve parti dışında bir olaganüstü temizlik dönemi açılmasına yönelik bir zemin hazırlayıp;  AK Parti'yi, AKP'lilerden arındırarak 2023 seçimlerine mi gidilmek isteniyor ? sorusunu gündeme getirdi.

Temiz siyaset dönemini açmak da Erdoğan'a nasip olursa; AKP'nin seçimlere eli güçlü olarak girebileceği gibi kendi içinde de bir kan değişimi olabilir.

Yeni AKP imajı, yeni Anayasa,Yeni normal bakalım yeni dönemde karşımıza nasıl bir AKP çıkaracak sorusu belki biraz da Sedat Peker'in açıklamalarının alt okumalarını yapmakla ilgili...

Türkiye Havadis
Haber Yorum

YORUMLAR

  • 0 Yorum