• Reklam

FETÖ ile "Kontrollü Mücadele" ve Ya Sonrası... !

Millet ve Davacı FETÖ mağdurları bu sorunun cevabını bekliyor.

 FETÖ ile "Kontrollü Mücadele" ve Ya Sonrası... !
21 Şubat 2021 - 14:50 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 - 15:54

FETÖ ile "Kontrollü Mücadele" ve Ya Sonrası... !

Bir siyasi partinin belirlediği 17-25 Aralık miladı ile başlayan ve 15 Temmuz sonrasında da devam eden "kontrollü mücadele"; FETÖ'nün  dolaylı olarak işine yarayan hissedilir  sonuçlar doğurmuştur.

17-25 Aralık sürecinde "kaçanlar kaçar geriye kalan salak fetöcüler bizdendir" stratejisi ile verilen FETÖ mücadelesi; 15 Temmuz sonrası kamu kurumlarına ve özellikle bazı Üniversiteler ve YÖK'e görevlendirilen  bazı rehine isimlerin atanmasında; maalesef Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın altında imzası olması; başta Yargının ve Emniyet birimlerinin elini kolunu bağlamıştır.

FETÖ ile "kontrollü mücadelede" kimin tasarrufu ; Devletin mi, AKP'mi, Erdoğan mı?  yoksa FETÖ Mağduru Milletin mi?

Bu sorunun cevabı; Devletin görünürdeki tek  tezahürü olan AKP Genel başkanının  buna bir  açıklama getirmesi ile mümkün.

Aradan geçen süre içinde, 5 senedir süren kontrollü mücadeleden  "tam mücadeleye"  yani mücadelede ikinci bir döneme geçilmesi şartları doğmamış mıdır? 

Aradan geçen süre içinde devlet kendi içinde kadro yenilenmesini ve devletin sürekliliği ve bekası için gereken önlemleri eğer aldıysa; bu ikinci aşamanın uygulamaya konması  teorik olarak mümkündür. Ama uygulamada durum nedir?

Devlet millettir. Millet Devlettir. 

Millet ve Davacı FETÖ mağdurları bu sorunun cevabını bekliyor.

5 senedir bir mağaraya kapatılan ve mücadele sürecinden uzak tutulan Fetö mağdurlarının infazının yapılması mı bekleniyor acaba? Tam mücadeleye geçebilmek ve inlerine girebilmek için...Türkiye Havadis

YORUMLAR

  • 1 Yorum