• Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam
 • Reklam

 FETÖ'NÜN PANZEHİRİ "KATIŞIKSIZ KEMALİSTLERDİR"

Ancak "Sosyaldemokrat olmayan" Kemalist ve Atatürkçü seçmenin yerleşik bir partileri olmasa da; Fetö ve kripto uzantıları ile mücadeledeki performanstan  hiç mi hiç memnun değil.

 FETÖ'NÜN PANZEHİRİ "KATIŞIKSIZ KEMALİSTLERDİR"
31 Mart 2021 - 22:23 - Güncelleme: 01 Nisan 2021 - 01:31
 FETÖ'NÜN PANZEHİRİ "KATIŞIKSIZ KEMALİSTLERDİR"

AKP: Fetö ile arasına soyal ve siyasi mesafe koydu.
Evcilleştirilebilir olanları da evcilleştiriyorlar.Kendi alanlarında durum kontrol altında. Ancak buna rağmen özellikle Fetö ile mücadele içinde olan AKP seçmen tabanından tam temizliğin yapılmadığına dair sesler de duyuluyor.

MHP: Parti olarak Fetö ile kend içlerinde kendi yöntemleri ile tam temizliği ve hijeni yapan tek parti.

Millet ittifakı parti bileşenlerin ise: FETÖ ile mücadele gündemlerinde bile yok. Umurlarında bile değil.Mağdur olanı yok gebesi çok.

Ancak "Sosyaldemokrat olmayan" sayıları azımsanmayacak Kemalist ve Atatürkçü seçmenin yerleşik bir partileri olmasa da; Fetö  ve kripto uzantıları ile mücadeledeki performansdan  hiç mi hiç memnun değil.


ABD Başkanlık yarışı sürerken firari FETÖ’cülerin Biden’ı destekleyen tweetleri dikkat çekmişti. Biden’ın seçilmesi ile birlikte Pensilvanya’daki karargahta sevinç hâkim olurken, Avrupa’da yaşayan FETÖ’cülerin de birbirlerini arayarak kutladıkları ve umutlu ifadeler kullandıkları öğrenildi. Bu arada Amerika’ya kaçan FETÖ’cü Adem Yavuz Aslan'ın, “Erdoğan’ın yakın çevresinde Biden paniği var. Hayırdır bu neyin korkusu”  twiti
Türkiye’de biti kanlanan korunaklı ve kripto fetöcülerin bitinin kanlandırıldığını gösteriyor.

"Muhalefetin FETÖ ile mücadele konusunda herhangi bir talebi ve önerisi olmadığı gibi İktidar hedeflerinde ve gündemlerinde de değil. Ancak 15 Temmuz 2016 hain kalkışmasının üzerinden dört sene geçmesine rağmen FETÖ ile mücadele konusunda Fetö’den mağdur olanların ortak düşüncesi; “Fetö ile mücadelenin” etkin yapılmadığı ve yargıda bir gevşeme olduğunu belirtiyorlar. “FETÖ ve PDY iltisaklığı belirleme konusu; Savcılık ve ceza mahkemelerinin görevidir. Yani Asliye hukuk mahkemeleri ,idare mahkemelerinin ve basın savcılarının görevi değildir. FETÖ davaları bu yolla savcılık incelemesinden kaçırılarak yapılmamalıdır.”
Savcılık ve Ceza mahkemeleri yolu ile yargılanmayan FETÖ zanlıları hukuken tam aklama içinde olamazlar. Hal böyleyken; Kripto fetöcülerin Biden geliyor diye sevinmesi artık mücadelenin tamamen bitirilmesine yönelik bir mesaj..!!


Anayasanın, ilk üç maddesini değiştirmeye yönelik FETÖ ve benzeri her türden Paralel Devlet yapılanması faaliyetleri Anayasamıza eklenecek bir hüküm ile AF kapsamı dışında bırakılarak; mücadelenin sürekliliği Anayasal teminat altına alınmalıdır. Yaralı domuzları da adalete teslim etme ve yarım kalan işin tamamlanması ve halen daha her kurumda devam eden “Fetö vesayetine” son vermek AKP hükümetinin ve siyaset bürokrasisinin görevidir.

Bir gece Hoca’nın eşeğini çalmışlar. Eşeksiz, Nasrettin Hoca ne yapsın? Fukara, önüne gelene yalnızca bu adi hırsızlık vakasını değil, çalınan eşeğinin faziletlerini de anlatıp duruyormuş. Kim yanar Hoca’nın eşeğine? Her ağızdan bir avaz: – Kış uykusuna mı yattın Hoca? – Kapıya niye parmaklık yapmadın? – Kapıyı kilitlemeyi mi unuttun yoksa? Hoca dayanamamış: – Bre, demiş, domuzdan yana mısınız, benden yana mısınız? Hırsızın hiç mi suçu yok? demiş...  

FETÖ ile mücadelede Ağustos böceğini karıncaya mahçup edecek bir mücadele niyeti ile yapan yargısal maslahatcılar, umarız biti kanlanan Fetöcülerin bundan sonrasındaki  eylemlerinde de  “Biden’in hiç mi suçu yok? diyerek kamuoyunun ve Kemalistlerin huzuruna çıkmazlar.

Türkiye Havadis

YORUMLAR

 • 0 Yorum