• Reklam

FETÖ Virüsü ile Mücadelede Ulusal Pandemi Kurulu Kurulmalıdır.

FETÖ Virüsü ile Mücadelede Ulusal Pandemi Kurulu Kurulmalıdır.

FETÖ Virüsü ile Mücadelede Ulusal Pandemi Kurulu Kurulmalıdır.
01 Aralık 2020 - 11:25 - Güncelleme: 01 Aralık 2020 - 13:13

FETÖ Virusü ile Mücadelede Ulusal Pandemi Kurulu Kurulmalıdır.

Uzunca bir süredir Fetocülerin yargılanması sonucu beraat ve hükümlü sayıları verilen mucadelede vaka sayıları ise kamuoyunda paylaşılmamıştır. Zaman zaman ise televizyonlarda alt yazı olarak geçen ve okumakta güçlük çekilen KC'ler ile bilmem şu kadar kişi gözaltına alındı gözucu haberleri paylaşılmaktadır.


1. Savcılıklara intikal eden fetö vakasi ve sikayetleri ne kadardır.? Bu sayının ne kadarına dava açılmıştır? Yada Ilgili kurumlara bildirim yapılmış mıdır? Yada kaç kişi Takipsizlik kararı verilerek istirahat için evlerine gönderilmiştir.

2.Devlet kurumlarından re'sen savcılıklara yapılan fetö vakaları suç duyurusu ne kadardır ?

3. Kripto Fetö ile ilgili yasal bir düzenleme ve hukuki bir yaptırım, kriter getirilmiş midir ?

4. FETÖ ile mücadele bu haliyle bir sürü bağışıklığı evrilmesi yaşanmakta mıdır ?

5. Örnegin, YÖK Başkanlığı ve siyasi ayakta vaka görülmemesi test kriterlerinin yanlış olmasından mı kaynaklıdır? Filyasyon ekiplerine bu konuda bir ihbar ve şikayet yapılmış mıdır?

Cumhurbaşkanlığı bünyesinde acilen bir FETÖ pandemi kurulu kurulmalı ve bu konudaki güncel  bilgilendirme ve alınacak önlemler bizzat Cumhurbaşkanımız tarafından kamuoyuyla paylaşılmalıdır.

Unutmayınız Korananın aşısı bulunabilir.Ancak Fetö virüsünün yoktur.Dolayısıyla etkin temizlik gerektirir. Korona ile mücadelede  maske takmak gerekli olmakla beraber, Feto virusu taşıyanların  ise maskelerinin indirilmesi gerekiyor.

Bu temizliği gereği gibi yapmayanlar işi savsaklayanlar ise; Fetö bağışıklığı kazanan riskli grubu oluşturmaktadır. Sayın Cumhurbaskanımızın ve Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Türkiye Havadis/ Tahir Çalgüner

YORUMLAR

  • 0 Yorum