Gazi Kalesini fetheden  dış-kaleliler ve iç- kaleciler  (Bölüm 5)

Gazi' deki korunaklı fetö "Zayıflatılmış  melez Yönetimlerinin Kalesine mi emanet?!!!

Gazi Kalesini fetheden  dış-kaleliler ve iç- kaleciler  (Bölüm 5)
25 Aralık 2021 - 16:31 - Güncelleme: 26 Aralık 2021 - 11:22

Gazi Kalesini fetheden  dış- kaleliler ve iç-kaleciler 

Gazi' deki korunaklı Fetö  "Zayıflatılmış melez Yönetimlerinin Kalesine mi emanet?!!! 

Gazi üniversitesi ile ilgili yazı dizileri üniversite içinde huzursuz akademisyenlerin sayısının hiç de azımsanmayacak düzeyde olduğunu gösteriyor.

Beynelmilel FETÖCÜ eski Rektör Süleyman Buyukberber döneminden sonra Onun yardımcısı ve seçilmesinde çok etkili olan Ibrahim Uslan'in 15 Temmuz 2016 sonrası ve Süleyman Büyükberber'in TEM' de ifadesi bile alınmadığı bir dönemde alel acele Rektör olarak atanması sonucunda, ayrıcalıklı  kriptolaştırılan akademik fetöye evcilleştirme yapıldı....FETÖ ile mücadele eden personele de post modern idari mobbing yapıldı.

Hukukçu Yavuz Atar'ın Üniversite  Rektörlerini tavsiye edemediği ve belirlemede etkin olamadığı durumlarda , atanan Rektörün çalışacağı kadroyu belirlemesi konusunda maharetleri akademik camiada binen bir konu.

Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne atanan idari tecrübe açısından toy ancak  iyi niyetli Rektör Musa Yıldız' ın etrafındaki yönetim kadro zincirinin en zayıf orta  halkasını temsilen Yavuz Atar ve Ibrahim Uslan yüzük kardeşliğini temsilen atama izlerinin olduğuna yönelik Gazi Üniversitesi mobbing mağdurlarından haber merkezimize bilgiler gelmekte...

Gazi Üniversitesindeki korunaklı evcilleştirilmiş fetö iltisaklı kişilerin hukuki açıdan konforunun sağlanmasına yönelik  bu gizemli  iklimin; Rektörden daha çok bu kralcı yapı ile ilişkili olduğu iddia ediliyor...İddianın ötesinde yargıya da yansıltılmış ve yansıtılacak Fetö dosyaları var.

MEB kokenli Güvercin terbiyecisi eski Rektör yardımcısının Şişko kuşları da, bu durumu biliyorlar ve Bundan sonra Gazi'ye atanacak rektörün; Teknoloji Fakültesinden olacağı fısıldanmakta.!

Devamı Haftaya...

Türkiye Havadis
Haber Merkezi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum