GÖKÇINAR ' CEPSİZ CEKETLİLER GELİYOR'

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar oldu. 

GÖKÇINAR ' CEPSİZ CEKETLİLER GELİYOR'

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar oldu. 

GÖKÇINAR ' CEPSİZ CEKETLİLER GELİYOR'
11 Şubat 2019 - 07:52

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıkladığı, Saadet Partisi GİK Üyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar yaptığı konuşmada, İstanbul’u yönetmenin zorluğuna değinerek, “Bu aziz şehir, bu güzel şehir İstanbul’u yönetmek her yiğidin kârı değildir. 

İstanbul’u yönetmeye talip olmak, ateşten gömlek giymektir. Ve o gömlek birilerine birkaç beden büyük gelmiş olmalı ki, gömlekleri çıkardılar. Şimdi biz bu ateşten gömleği giyerken diyoruz ki, bu gömleğin üstüne ancak cepsiz ceket giyilir. 

Bu gömleği giyenler ancak ceketinin cepsiz olmasını kabul edenlerdir. Sizler işte 31 Mart’ta, Millî Görüş gömleğinin üstüne, cepsiz ceketini giyen dürüst başkanları seçerek dürüst yönetimi iş başına getireceksiniz” şeklinde konuştu.

“ALLAH TÜM ÇALIŞMALARIMIZDA YARDIMCIMIZ OLSUN”

Saadet Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı Bekir Demirkaya, “Adaylık teveccühü gerçekten ateşten bir gömlektir. İnşallah bu cepsiz ceketlerle görevini en mükemmel şekilde yapan belediye başkanları olacağız. 

Sorumluluklarımızı Başakşehir özelinde düşünecek olursak biz 430 bin kişiye karşı sorumluyuz demektir. Biz cepsiz ceketin de bize verdiği misyonla 5 yılın sonunda anlımız ak, belediye başkanlık dönemimizde yaptıklarımızı anlatmak istiyoruz. Bizler yapacağımız hizmetlerin sonrasında Başakşehirlilerin de mutlu olmasını istiyoruz. Allah tüm çalışmalarımızda yardımcımız olsun” dedi.

“HİÇBİR ZAMAN CEBİMİZ OLMADI”

Eski Ağrı Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Zeki Başaran, Milli Görüş davasına işaret ederek, “Bu camia yeryüzünün en kutlu camiasıdır. Allah lütuf etti, biz de bu cemaatin içerisindeyiz. Şimdi Saadet Partisi’nin yeni bir reklam projesi cepsiz ceket… Ama bizim 1994’te de öncesinde de hiçbir zaman cebimiz olmadı. Büyük büyük vaatler yapılabilir ama bizim tek vaadimiz var; o da Allah’ın izni ile bütün gücümüzle çalışmamızdır” diye konuştu.

HAKKIN VE ADALETİN ÇATISI SAADET PARTİSİ”

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, “AKP’de birçok kademede çalıştım. Birçok hatayı fark ettim, düzeltmek için elimden geleni yaptım, fakat düzeltemeyeceğimi anladım. En sonunda da kendimi hakkın ve adaletin çatısı altında, Saadet Partisi’nde buldum.

Sayın Cumhurbaşkanı’na çok teşekkür ediyorum. Kendisi 16 yıldır AKP’nin belediye başkanlarından o kadar yoruldu ki, o da 94 ruhunu işaret etti. Cumhurbaşkanı’mızın da bahsettiği 94 ruhunu, tüm seçmenlerimiz oy pusulasında Saadet Partisi’nin logosu altında bulabilir” şeklinde konuştu.

“PRESTİJLİ BELEDİYELERİN MÜJDESİNİ VERİYORUZ”

Saadet Partisi Adalar Belediye Başkan Adayı Hakan Aktaş, “Türkiye’de yerel yönetimlerde bir çağı kapatıp bir çağı açan Millî Görüş belediyeciliğinin tekrardan iş başına gelmesi, milletimizin sıhhat, huzur ve selameti için artık zaruri hale gelmiştir. 

Şeffaf yönetimin tekrar vatandaşımızla buluşacağı, hizmetin her kesime adil bir şekilde götürüleceği, belediye imkân ve olanaklarının sadece yandaş kurum ve kişilere değil, yoksuldan yetimine, yaşlısından gencine eşit paylaşılacağı bir anlayışıyla geliyoruz. Toplumun her kesimine inanç, dil, ırk ve etnik ayrımcılığın yapılmadığı, belediyelerin herkesin tekrar ortak payda ve ev niteliğinde çatı kurum olacağı, prestijli belediyelerin müjdesini veriyoruz” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum