Gümüş ' 82 milyonu kucaklayacağız'

Emekli Albay Mustafa Gümüş, 'Hepimiz Buradayız' hareketi tarafından kurulması planan parti çalışmalarıyla ilgili sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ediyor.

Gümüş ' 82 milyonu kucaklayacağız'
25 Eylül 2019 - 09:37 - Güncelleme: 26 Eylül 2019 - 06:44

HABER: Melek Çalıkoğlu / Özel Haber

Ankara'da önemli isimlerin katılımı ile düzenlenen ilk toplantıdan sonra, İstanbul'da önemli isimler ve iş insanlarıyla bir araya gelen Öztük Yılmaz'ın 'Hepimiz Buradayız' hareketinin içinde yer alan önemli isimlerden biri olan e. Albay Mustafa Gümüş, Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği (TUYAD) Genel Başkanı Hayrettin Özaydın'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Gümüş, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, ' Türkiye'nin iç ve dış sorunlarına, ekonomik kalkınmasına, işsizlik, tarım ve bir çok alanda önemli sorunlarla karşı karşıya olmamıza rağmen iktidar ve muhalefet sadece birbirleriyle kayıkçı kavgası yapmaktadırlar.

'NE SAĞCI NE SOLCU TÜRKİYE'NİN PARTİSİ OLACAĞIZ'

Türkiye'de iktidar ile muhalefetin alternatifi olmadığını söyleyen milyonların sesi olmak için, 'Hepimiz Buradayız' hareketinin, Atatürk'le sorunu olmayan, inanç ve kutsal değerleri istismar etmeyen,mezhep ve etnik kimliği ayrıştırıcı olarak kullanmayan ve terör sevicileriyle iş birliği içinde olmayanlar yeni kurulacak partide yer alacaklardır. dedi.

E. Emekli Albay Mustafa Gümüş, Öztürk Yılmaz'ın 82 milyonu kuçaklayacak olan partinin ise çalışmaların tamamlanmasından sonra kurulacağını açıkladı.


E.Albay Mustafa Gümüş, TUYAD Genel Başkanı Hayrettin Özaydın ve Çalık Medya Yayın Grubu Başkanı Melek Çalıkoğlu ile Hepimiz Buradayız hareketini konuştular.

ÖZAYDIN ' SİYASİ PARTİDE LİDER GÜCÜ BİTMELİ'

Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği (TUYAD) Genel Başkanı Hayrettin Özaydın, Gümüş'ün nezaket ziyaretinden çok memnun olduğunu söyledi. 

Özaydın, konuşmasında siyaset yapan kişilerin önce ülke ve millet diye yola çıkmaları gerektiğini, partilerde lider ve liderin kadrolarının değil, milleti gerçek anlamda temsil edecek kesimlerin yönetimde yer almalarının sağlanmasının gerektiğinin altını çizdi.

Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği (TUYAD) Genel Başkanı Hayrettin Özaydın, ' Hepimiz Buradayız' hareketi çalışmasını başlatan, Öztürk Yılmaz'ı yakından takip ediyoruz. Konuşmalarında Türkiye'de söylenemeyenlere yer vermesi ve 82 milyonu kucaklamak için yola çıkması önemlidir. 

Türkiye'de lider'e göre siyaset dönemine artık son verilmelidir. Ülkenin ve milletin önünü açacak kadroların yer aldığı siyasi oluşumlar saha çıkmalıdır' dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum