Gümüş, 'Cumhuriyet kadını ekmeğini taştan çıkarır'

Korona Virüs’ten dolayı birçok iş yerinin kepenk kapattığı bir dönemde, iş yerini Ümraniye Tavukçuoğlu’nda daha merkezi bir yere taşıyan Zeynep Gökçek’in Aktar Dünyası’nın açılışı dualarla yapıldı.

Gümüş, 'Cumhuriyet kadını ekmeğini taştan çıkarır'
27 Temmuz 2020 - 06:52 - Güncelleme: 27 Temmuz 2020 - 06:59

Melek Çalıkoğlu / www.turkiyehavadis.com
 
 Zeynep Gökçek'in işletmeciliğini yaptığı Aktar Dünyası'nın açılışını, Cafer Gökçek ile birlikte yapan, Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı E. Albay Mustafa Gümüş, ' Pandemi döneminde cesaret isteyen bir iş, erkeklerin dahi yapmaya cesaret edemediği bir işi bir kadın olarak sizin yapmanızdan dolayı gurur duyuyorum. Cumhuriyet kadını bu olmalı' dedi.

 
Korona Virüs’ten dolayı birçok iş yerinin kepenk kapattığı bir dönemde, iş yerini Ümraniye Tavukçuoğlu’nda daha merkezi bir yere taşıyan Zeynep Gökçek’in Aktar Dünyası’nın açılışı dualarla yapıldı.Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı E. Albay Mustafa Gümüş ile Zeynep Gökçek’in babası Cafer Gökçek’in birlikte açılını yaptığı Aktar Dünyası’nın açılışına, Av. Fikret Bircan, iş insanları Ahmet Dürker, Kadir Şahin, Hasan Özaydın ile davetli topluluğu katıldılar.
 
SAĞLIK DEPOSU


 
Ümraniye Tavukçuyolu’nda hizmet veren Aktar Dünyası’nda sağlıklı yaşamımız için ne ararsanız var. Organik Ürünler, Bitkisel Ürünler, Yöresel Ürünler, Bitki Çayları, Kuruyemiş, Lokum Çeşitleri, Kına Çerezleri, Kına Malzemeleri, Cinselliği Artırıcı Ürünler, Vitaminler, Doğlal Maske, Doğal Şampuan, Bitkisel Yağlar ve Cilt Bakım Ürünleri gibi benzersiz ürün seçeneklerini müşterilerinin hizmetine sunuyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum