• Reklam

Gümüş, 'Kirli Suyla Bulaşık Yıkanmaz'

Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı e. Albay Mustafa Gümüş, Türkiye’yi 18 yıldır yöneten Ak Parti’nin ve Başkanlık siteminden sonra da aynı düşünceyle iktidarını sürdürdüğünü belirttiği konuşmasında, ‘milletimiz, 1946’da olduğu gibi yapılacak olan ilk seçimde  ‘Tek Adam’ zihniyetine son verecektir ’dedi.

Gümüş, 'Kirli Suyla Bulaşık Yıkanmaz'
23 Haziran 2020 - 08:10

Yekta Yaktı / www.turkiyehavadis.com

 
Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı e. Albay Mustafa Gümüş, iktidar ve muhalefetin içindeki önemli isimlerin ve kararsızların katılımı ile iktidar yürüyüşünü başlattıklarını söyledi.

 
Türk siyasi tarihinde, 1946 yılında ‘Yeter Artık Söz Milletin’ diyerek Demokrat Parti’yi tek başına iktidara getiren milletin, ‘Tek Adam’ devrini sonlandırdığını söyleyen, Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı e. Albay Mustafa Gümüş, Türkiye’yi 18 yıldır yöneten Ak Parti’nin ve Başkanlık siteminden sonra da aynı düşünceyle iktidarını sürdürdüğünü belirttiği konuşmasında, ‘milletimiz, 1946’da olduğu gibi yapılacak olan ilk seçimde  ‘Tek Adam’ zihniyetine  son verecektir ’dedi.

 
‘MERKEZ PARTİ İKTİDARIYLA YÜZLER YENİDEN GÜLECEK’

 
İstanbul’da, iktidar ve muhalefet Partisi’nin kurucuları arasında ve teşkilatlarında önemli görevde olanlar ile oy verecek parti olmadığı için mecburiyetten dolayı Ak Parti’ye oy verdiğini söyleyenler ile kararsız seçmenlerin katılımıyla, Merkez Parti’nin Genel Başkan Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’nın liderliğinde iktidarın alternatifi olarak güçlü şekilde iktidara yürüdüğünü belirten Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı e. Albay Mustafa Gümüş, milletin çaresizlik içinde geçim sıkıntısı içinde yaşadığını, işsizler ordusuna katılanların sayısının hızla arttığını, ahlaksızlığın ve dolandırıcılığın tırmandığı bir dönem yaşandığını belirttiği konuşmasında, ‘ Teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamlamak için, Türkiye’nin genelini arkadaşlarımızla dolaşıyoruz ve gittiğimiz her İl ve İlçelerde düzenlediğimiz toplantılarımız da, milletimizi dinliyoruz, Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’nın çözüm önerini anlatıyoruz.

 
‘HALİNDEN MEMNUN OLAN YOK’

 
Milletimiz ‘ekonomimiz çöktü, hayvancılık ve tarım bitti, bin bir zorlukla okuttuğumuz çocuklarımız işsiz, korona virüs ’ten dolayı işyerlerimiz kapandı. İktidara yakın olanlar kamu bankalarının verdiği krediyi alıyor, iktidarın üyelerine ve yandaşlarına sosyal yardımlar yapılıyor, bizlerin sesini duyuracak, iktidara ‘artık dur’ diyecek muhalefet yok’ diyorlar. 
İSTANBUL’DA BÖLGE OFİSLERİ AÇILIYOR2 İLK BÖLGE OFİSİ ÜMRANİYE'DE AÇILIYOR'  Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı e. Albay Mustafa Gümüş, Ümraniye İlçe Başkanı Özdemir, Başkan Yardımcısı Oğuz Özdemir, İş İnsanı Ahmet Düker, Av. Fikret Bircan ve İş İnsanı Cumali Bulut ile....

Merkez Parti, ‘Önce İnsan ’sloganıyla başlattığı iktidar yürüyüşünde, ‘Ehliyet ve Adalet’ söylemiyle teşkilatlanma çalışmalarını İl ve İlçelerde yüzde 75’inde tamamladığı belirten, Merkez Parti Medya ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı e. Albay Mustafa Gümüş, ‘Türkiye’nin iç ve dış politikasının nasıl çöktüğünü Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Abdurrahim Karslı çözüm önerileriyle birlikte anlatmasına rağmen ne yazık ki, iktidarın güdümünde olan yaygın medya, Televizyon kanalları ve internet haber sitelerinde açıklamalarına yer verilmemektir.
 
İlk olarak İstanbul’dan başlatacağımız bölge ofislerimiz ile milletimizi dinleyeceğiz, sorunlarının nasıl çözüleceğini anlatacağız, oluşturulan korku dağlarının sandıkta, Merkez Parti’ye verilecek oylarla yıkılacağını milletimize anlatacağız. Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’yı İl ve İlçelerde yapacağımız toplantılar ile milletimizle buluşturacağız ve kirli suyla bulaşık yıkanmayacağını anlatacağız’ dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum