HAYIRSEVER İNSAN UFUK BULUT

HAYIRSEVER İNSAN UFUK BULUT
24 Eylül 2022 - 20:52 - Güncelleme: 25 Eylül 2022 - 18:17
ÖZEL HABER/MELEK ÇALIKOĞLU
Gazeteci-yazar Ufuk Bulut,1969 yılında Sivas'ın Koyulhisar ilçesinin Çandır köyünde doğmuştur. 1978 yılından bu yana İstanbul’da ikamet etmektedir. Bizim Yaka, İstanbul gazetesinin genel yayın yönetmenliğini ve Sihirli Medya şirketinin genel koordinatörlüğünü yönetiyor. 2022 başında Bağımsız medya ve gazeteciler birliğinin genel başkanlığını üstlenmiş olup meslektaşlarının her zaman sesi olmaya söz vermiştir. Bağımsız medya birliğiyle yapmış oldukları ihtiyaç sahiplerine yaptıkları yardımlarla gönüllere taht kurmaya devam ediyor bir elin verdiğini diğer el görmeyecek desturu ile yardımlarına devam eden Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliğinin Genel Başkanı Sayın Ufuk Bulut’u bu kadar özverili yardımlar yaptığı için tebrik ederiz.

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliğinin Genel Başkanı Sayın Ufuk Bulut meslek hayatı boyunca topluma verdiği hizmetler, düşene, kalkana, kimsesiz kalanların yanında olmaya, gençlerin her daim arkasında olmaya ant içmiştir.
  Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliğinin Genel Başkanı Ufuk Bulut:"Biz, tutkunu olduğumuz mesleği bütün zorlamalara rağmen yapmaktan, yazmaktan, mücadele etmekten asla vazgeçmeyeceğiz."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum