• Reklam

HEMŞİRE ÇENGİZ HASTANEDE  BOZKAYA'YA SALDIRDI'

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinde AK Parti e. Yöneticilerinin kurduğu seks skandalı ile yolsuzlukları ortaya çıkaran Ali Bozkaya, harçahlarını almak için gittiği hastanede, hemşire İknur Çengiz'in sözlü saldırısına maruz kaldı.

HEMŞİRE ÇENGİZ HASTANEDE  BOZKAYA'YA SALDIRDI'
20 Eylül 2019 - 12:07

YEKTA YAKTI /ÖZEL HABER

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinde skandallar bitmiyor. Hastanede içinde kendi beyliklerini kuranlar, hastaneye gelenlere saldırmaya başladılar.

Bozkaya'ya hakaretler savuran, İknur Çengiz, ' ben buranın idare amiriyim, istediğim oadaya girer çıkarım, attığın iftiraların hesabını vereceksin, güvenlik çağırın, tutanak tutun bana hakaret etti' diye bağırdı.

HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ

Alaşehir Devlet Hastanesini babalarının çiftliği gibi yönetenlerin ekibinden olan İknur Çengiz'in talimatı ile gelen güvenlik ekibi, '155'i arayalım' diyor.

Olayın mağduru ve hastanedeki ahlaksız ilişkiler ile rüşvet olaylarını ortaya çıkaran Ali Bozkaya ise hastanede düşürüldüğü kumpası, Manisa 19.20. dönem milletvekili, araştırmacı-yazar Tevfik Diker'e aktardı.

Alaşehir'de Ak Parti iktidarının verdiği güçle terör estiren Ayhan Ünal'a sürekli rapor vererek koruyan hastane yönetiminde bugün meydana gelen olaydan sonra, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Manisa Vali Yardımcısıyla konuşan Tevfik Diker, 'bu son arayışım bu rezalete son verilmezse Ankara Kızılay meydanında Alaşehir'de devlet yok' diye bağırcağını açıkladı.

İŞTE HASTANEDE İKNUR ÇENGİZ'İN KUMPASI VE DİKER'İN KONUŞMASI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum