• Reklam

Hoca belli imza eksik

Fenerbahçe, yeni teknik direktörünü hafta içinde açıklayacak. Marco Silva, Andre Villas-Boas ve Nuno Espirito Santo ile adı anılan Fenerbahçe'den dün akşam saatlerinde hoca açıklaması geldi. Kulüp, yeni teknik adamıyla imza aşamasına gelindiğini duyurdu.

Hoca belli imza eksik
29 Haziran 2021 - 12:11

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada yeni teknik adamı pazartesi günü duyuracaklarını söylemişti. Dün tüm taraftarların gözü kulağı SarıLacivertli Kulüp'ten yapılacak açıklamadaydı. Marco Silva, Andre Villas-Boas ve Nuno Espirito Santo ile adı anılan Sarı-Kanarya, yayınladığı mesajda yeni teknik adamın bugün (dün) açıklanmayacağını ve son kararın birkaç gün içerisinde verilerek resmi duyurunun yapılacağını bildirdi. Sarı-Lacivertli Kulüp'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

SÖZLEŞME SÜRECİ DEVAM EDİYOR

"Futbol Takımımızın yeni sezon yapılanması kapsamında, Teknik Direktör anlaşmamızı, bu sezonu ve önümüzdeki yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapacağımızı, daha önce camiamızın bilgisine sunmuştuk. Bu doğrultuda, bugün açıklamayı planladığımız teknik direktörümüz ile ilgili imza aşamasına gelinmiş olmasına rağmen sözleşme süreci nihayete ermemiştir. Sözleşme sürecinin nihayete ermesiyle birlikte yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde camiamız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."

İNGİLİZLER SANTO'YU DUYURDU

Dün mazbatasını alan Başkan Ali Koç ise, tören sonrası şunları söyledi: "İnşallah bu dönem geçen döneme göre çok daha farklı olacak. Çok daha güzel şeyleri konuşacağımız, sonunda mutlulukların olacağı, Fenerbahçe'nin hak ettiği yerde bulunacağı bir dönemin başlangıcı olacağına canı gönülden inanıyorum. Sağ olun, var olun. Hepimizin yolu açık şansı bol olsun." Footy Accumulators adlı İngiliz sitesi ise, Fenerbahçe'nin Wolverhampton'un Portekizli teknik direktörü Nuno Espirito Santo ile prensip anlaşmasına vardığını duyurdu. Taraftarlar bu haberle heyecanlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum