İYİ PARTİLİ ARSLAN ' KARTAL'A İYİ HİZMET BİZİM İÇİN ONURDUR'

'Kartal'a ve halkına hizmet bizim için büyük onurdur, anlayışı ile yaptığımız bu çalışmalarla seçimden seçime kapılarını çalan siyasetçiler olmadığımızı ortaya koyduk. 1 Nisan sabahından itibaren anlat hemşehrim dediğimiz halkımızın sorunlarını çözmeye başlayacağız'

İYİ PARTİLİ ARSLAN ' KARTAL'A İYİ HİZMET BİZİM İÇİN ONURDUR'

'Kartal'a ve halkına hizmet bizim için büyük onurdur, anlayışı ile yaptığımız bu çalışmalarla seçimden seçime kapılarını çalan siyasetçiler olmadığımızı ortaya koyduk. 1 Nisan sabahından itibaren anlat hemşehrim dediğimiz halkımızın sorunlarını çözmeye başlayacağız'

İYİ PARTİLİ ARSLAN ' KARTAL'A İYİ HİZMET BİZİM İÇİN ONURDUR'
14 Şubat 2019 - 10:04

HABER: Yekta Yaktı

' Kartal halkına hizmet etmenin zamanı geldi' diye İYİ Parti'de siyasete başlayan, Mali Müşavir Zeki Arslan, Millet ittifakından Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu.

CHP ile İYİ Parti'nin ittifak yaptığı Kartal'da, İYİ Parti'den belediye başkan aday adayı olan Mali Müşavir Zeki Arslan, koltuk ve makam derdiyle siyasete girmediklerini belirttiği açıklamasında, ' Genel Başkanımız Meral Akşener ve partimin ilgili kurulları bir çok ilde olduğu gibi Kartal'da da ittifak yaptılar.  Derdimiz, Kartal ve halkı yaşadığımız kent'e  ve halkına hizmet yapmak ise benim için bir onurdur. 


İYİ Parti Kartal İlçe Teşkilatı kurulduğu ilk günden itibaren, İlçe başkanımız Bünyamin Balta ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla 'Kartal daha İYİ olsun' diye güzel çalışmalar yaptık. Kartal halkı'da bu çalışmalarımız sonucunda ilk katıldığımız olan 24 Haziran'da çalışmalarımızdan duydukları memnuniyeti sandığa yansıttılar ve seçimden başarılı çıktık.


Partim adına sorumluluğunu üstlendiğim, Esentepe, Karlıktepe, Yukarı Mahalle ve Petrol İş Mahallesi'nde 1. Bölge başkanlığı görevinde bulunduğum sürede, tespit ettiğim sorunların, çözümünüde hazırladım. 
Sorumluğumda olan mahallerimizde yaşayanların yoğun istekleri doğrultusunda,  dünya'ya gözümü açtığım, çocukluğumu, gençliği yaşadığım ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldığım yaşadığım Kartal'a ve halkına hizmet etmek benim için bir onurdur.


" PROJELERİMİZ HAZIR"

Kartal ve halkı için hazırladığım projeleri hayata geçirmenin en yolu siyasettir. O nedenle, Türkiye'nin beklediği güneşle milleti buluşturan İYİ Parti'den belediye başkan aday adayı oldum. Genel Başkanımız ve partimin ilgili kurullarının ittifak kararı ile CHP'nin Kartal'da aday çıkarmasıyla, hizmetine talip olduğum Kartal'a belediye meclis üyesi olarak hizmet etmeye karar verdim ve aday adayı oldum."ANADOLU İNSANIN YÜZÜ KARTAL"

' Kartal, İstanbul'da, Anadolu insanını yansıtan bir kent, bu kentin sorunlarını ve halkın sorunlarını en 'İYİ' burada gözlerini dünya açan, yaşayan biri olarak yerelde partimi söz sahibi yapmak, bizlere yola çıktığımız ilk günden itibaren güvenen halkımızı mahcup etmemek gayesi ile ittifakımızın ortak adayı,  CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel ile Kartal'a ve halkına hizmet edeceğiz'
" KARTAL'I BİLİYOR, HALKINI TANIYORUZ "

İYİ Parti yola çıktığında önüne setler çekildi. Toplantıları engellendi. Genel Başkanımız Meral Akşener ile İl ve ilçe teşkilatlarımız tüm bu adaletsiz uygulamalar karşısında yılmadılar. ' Yüzünü Güneşe Dön, anlat hemşehrim, dertleşelim ve İYİ Misin' dedi. Türkiye genelinde olduğu gibi Kartal'da da halkımız bizlere yüzünü döndü, derdini anlattı. İYİ  günleri ile sıkıntılarını anlattı. 

Mahalle muhtarlarımız, STK'lar başta olmak üzere Kartal'ı dinledik. Dertleştik ve sorunlarına çözüm önerilerimizi tespit ettik. Bu çalışmaları yaparken de, hiç kimseyi ötekileştirmedik. Bizden, değil diye bakmadık. Onların bize uzattığı eli samimiyetle sıktık, samimiyetle kuçaklaştık. 31 Mart'ta bizlere güvenen, derdini anlatan, bizimle sorunlarına çözüm bulacağından şüphesi olmayan halkımızı daha İYİ koşullarda hak ettiği şekilde yaşamalarına katkı sağlamak için belediye meclis üyeliğine aday adayı oldum.1. Bölge sorumluğum sırasında, 'anlat hemşehrim, dertleşelim dediğim Esentepe, Karlıktepe, Yukarı Mahalle ve Petrol İş Mahallesi'nde aylardır çok başarılı çalışmalara imza attık. Halkımız 'ı dinledik. Dertleriyle dertlendik. Mutluluklarıyla mutlu olduk. İYİ ve kötü günlerini paylaştık. Seçimden seçime halkıyla iç içe olanlardan olmadık. Türkiye'de yüzünü güneşe dönenlere, Kartal'ı da ekledik. 

Toplumsal dayanışmanın en güzel örneğini İYİ'ler kadrosu olarak ortaya koyduk. Yetim ve öksüzlerimizi, ihtiyaç sahiplerini, eğitimine yok şartlarla devam edenleri, yaşlılarımızın kapılarını çaldık. Kartal'da özlenen birlikteliğin temelini yeniden attık. Gençlerimizin daha bilinçli yetişmesi, tekonoloji bağımlılığının esiri olmamaları için çalışmalar yaptık. 


Kartal'a ve halkına hizmet bizim için büyük onurdur, anlayışı ile yaptığımız bu çalışmalarla seçimden seçime kapılarını çalan siyasetçiler olmadığımızı ortaya koyduk. 1 Nisan sabahından itibaren anlat hemşehrim dediğimiz halkımızın sorunlarını çözmeye başlayacağız' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum