• Reklam

KİCK BOKSCULAR MADALYA PEŞİNDE

Antalya'da düzenlenecek olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasına ilimizden 10 sporcu, Antrenör ve İdareci olarak Ahmet ARABACI ve Federasyon tarafından görevlendirilen Milli Hakem Fatma ÇAKIR turnuvaya iştirak edecektir. 

KİCK BOKSCULAR MADALYA PEŞİNDE
10 Ocak 2019 - 10:42

Milli Takım belirleme kriterlerinden olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasına; Kütahya Merkez'den Ayşegül KARACA Genç Bayanlar Point Fighting 55 Kg'da, Tavşanlı'dan Eda Nur AKKAYA Büyük Bayanlar Light Contact 55 Kg ve Kick Light 55 Kg'da, Şakir Mert ELİTOK Genç Erkekler Low Kick +91 Kg'da, Harun DEMİREL Genç Erkekler Kick Light 89 Kg'da, Mehmet Eren ÇAKIR Genç Erkekler Full Contact 75 Kg'da; Kütahya Ejderya Spor Kulübünden Süleyman EREN Büyük Erkekler K1 Contact 63,5 Kg'da, Umut YASAN Büyük Erkekler Low Kick 63,5 Kg'da, Münire CANDAN Büyük Bayanlar Point Fighting 50 kg'da, Battal ÜNLÜ Genç Erkekler Low Kick 63,5 Kg'da, Selahattin GÜRENSOY Minik Erkekler Point Fighting 42 Kg'da katılacaktır. 
Organizasyonla ilgili açıklamaya yapan İl Temsilcisi Ahmet ARABACI: "Antalya'da yapılacak Turnuva sporcuların Milli Takıma seçilmeleri için gerekli kriterlerden biri olup, milli takım seçmelerinde önemli rol oynayacaktır. 10 sporcumuzla yine madalya toplamak için gidiyoruz. Bundan önce olduğu gibi inşallah yine şehrimize madalyalarla döneceğiz ve şehrimizi bu turnuvada en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi. 
Müsabakaya katılacak olan sporcularımıza, başarılar diliyor; madalyalarla şehrimize dönmelerini temenni ediyoruz.  
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum