• Reklam

Kıvanç Tatlıtuğ'un "Bir Denizaltı Hikayesi" dizisindeki partneri belli oldu!

Yeni bir diziyle setlere geri dönmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri belli oldu. Kod adı “Bir Denizaltı Hikayesi” dizisinde oynayacak Tatlıtuğ'un partneri Özge Özpirinçci oldu. Özpirinçci dizide Defne rolüne hayat verecek.

Kıvanç Tatlıtuğ'un "Bir Denizaltı Hikayesi" dizisindeki partneri belli oldu!
12 Ocak 2021 - 14:12

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesindeki partneri belli oldu. Netflix'in açıkladığı projeler arasında Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynayacağı "Bir Denizaltı Hikayesi" de yer alıyordu. Dizide Tatlıtuğ’a eşlik edecek diğer başrol oyuncusu Özge Özpirinçci oldu.

Uzun süredir setlerden uzak kalan Kıvanç Tatlıtuğ'un kod adı "Bir Denizaltı Hikâyesi" olan yeni dizisinin 30 Ocak'ta sete çıkması planlanıyor. Tolga Karaçelik ile Umut Aral'ın yöneteceği OGM Medya imzalı dizide Tatlıtuğ'un partneri Özpirinçci dizide Defne rolüne hayat verecek.

Yazar kadrosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı oluşturduğu OGM Pictures yapımcılığında hayata geçecek olan dizi, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum