KOD ADI: "SOSYAL İSLAM SERMAYE SENTEZİ DEMOKRASİSİ" !

FETÖ'de bir sosyal İslam sermaye projesiydi. Kılıcdaroğlu sosyal demokrat YCHP'sinin Fetö ve etnik sermaye ile  ilgisi ve bağının da bu proje kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Cumhur ve Millet ittifakının saflaşması da  bu büyük resim çerçevesinde okunabilir.

KOD ADI: "SOSYAL İSLAM SERMAYE SENTEZİ DEMOKRASİSİ" !
22 Temmuz 2021 - 18:48 - Güncelleme: 23 Temmuz 2021 - 01:22
KOD ADI: "SOSYAL SERMAYE DEMOKRASİSİ" !
Gelişmekte olan ülkelerin muhalefet partilerine sipariş edilen bu Küreselin resmi ideolojisi bir küresel Dünya birliği projesinin parçası. Bizden söylemesi... Pek bir sosyal ve pek bir demokrat.!!!

Yeni sürüm Soyaldemokrasi ! Bitişik yazılır... Ayrı ayrı okunmaz.

Bizden söylemesi... Küreselcinin Yeni İdeolojisi : Yeni nesil "sosyaldemokrasi" yalanı !! Dinlerin yerini ritüel içi boş tablet manzumelerin alacağı ve insanlari siyaseten ideolojisizlestiren yeni salaklaşmış humanoid toplum yaratma çabası içinde olan Kürelselci Siyonizmin gözde ideolojisi sosyaldemokrasi olacak. Anti Emperyalist ve anti küreselci /Ulus devlet savunucusu Kemalistler ise bu durumdan rahatsız.

Türk-İslam sermayesi ve "Sosyal islam sermaye " kutuplaşması İtifakları da belirliyor.

Sosyaldemokrasi siyasi labratuvar virusü nihai hedefleri itibariyle;
a) İslama.
b) Sosyalizme
c) Kemalizme
d) Milliyetciliğe karşıt geliştirilen dirençli bir virüstür.


Sosyal islam sermaye sentezi Sosyaldemokrasinin "sosyal islam sermaye sentezi" projesi; bir serbest piyasa dinciliğidir. CHP belediyeciliği ile başlayan bu akım islami sermayenin önce rantsal paylaşımı ve sonrasında ise "sosyal kapitale" dönüşümü ile islamı  değerleri kuşatıcı ve bölücü bir  üst akıl planıdır.

FETÖ'de bir sosyal İslam sermaye projesiydi.

Kılıcdaroğlu sosyal demokrat YCHP'sinin Fetö ve "etnik (milliyetçilik) sermaye" ile  ilgisi ve bağının da bu proje kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Cumhur ve Millet ittifakının saflaşması da  bu büyük resim çerçevesinde okunabilir.


Geçmşte MHP'yi yalnızlaştıran ve Atatürkçülükten uzaklaştıran üst akıl, 28 Şubat ile Erbakan'a darbe yapan üst aklın devamıydı...

Ama artık halk terledi bu oyunları yemez ...
Milli siyasete sahip çıkmamızın "siyasi sosyal mandacılara" geçit vermemezin zamanı..


 Tahir Çalgüner

YORUMLAR

  • 0 Yorum