• Reklam

Meral Kaplan eski dostu Seçkin Piriler'in evini bastı

Bir süredir ekranlarda yer almayan oyuncu ve manken Meral Kaplan, geçtiğimiz gün görülen duruşmada Erhan Kanioğlu ile boşandı. Mahkeme, çiftin 6 yaşındaki kızının velayetini Erhan Kanioğlu'na verince Meral Kaplan gözyaşlarına hakim olamadı. Mahkeme sonrası sinirlenen Meral Kaplan'ın Seçkin Piriler'in evini basıp, 'Senin yüzünden kızımı kaybettim. Şimdi mutlu musun?' diye bağırdığı iddia edildi.

Meral Kaplan eski dostu Seçkin Piriler'in evini bastı
23 Nisan 2021 - 02:37

2018 yılında şiddet ve ihanet gerekçesi ile Erhan Kanioğlu'na boşanma davası açan Meral Kaplan, 2 milyon TL tazminat ve kızlarının velayeti talebinde bulunmuştu. Kanioğlu da karşı dava açarak Kaplan'dan 1 milyon 50 bin lira tazminat talebinde bulunmuştu.

Geçtiğimiz gün görülen davanın ardından ikili boşandı ve 6 yalındaki kızlarının velayeti baba Kanioğlu'na verildi. Meral Kaplan'ın 200 bin lira tazminat ödemesine karar verildi.

Mahkeme çıkışı açıklama yapan Kaplan, 'Çocuğum doğduğundan beri mahkemelerdeyim. Şiddet görsem de ispatlayamadım. 6 yaşındaki çocuğum benden alındı. Bir de tazminat ödememe hükmettiler. Pes etmeyeceğim' ifadelerini kullandı.

Posta'nın haberine göre; Meral Kaplan, kavgalı olduğu eski arkadaşı Seçkin Piriler'in evine gitti. Erhan Kanioğlu'na destek verdiği iddiası ile gözü dönen Kaplan'ın Seçkin'e, 'Sana bir şey sormak için geldim. Benim kardeşim gibiydin. Kızımı kaybettim, şimdi mutlu musun?' diye bağırdığı öne sürüldü.

Seçkin Piriler de kapıyı açmadan 'Meral; inan ben bir şey yapmadım, hiçbir şey söylemedim. Koronayım, kapıyı açamıyorum. Beni karıştırma lütfen' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum