• Reklam

Nurettin Veren uyardı: FETÖ dumanlı havayı sever

FETÖ siber saldırılara geçebilir. Gelişmiş siper saldırılara karşı başta SAĞLIK ve diğer kamusal alanların bilgi ve verilerinin güvenliği alınıyor mu ? diyerek Kovid,  Fetö için bir fırsattır ....

Nurettin Veren uyardı: FETÖ dumanlı havayı sever
15 Mayıs 2021 - 14:37 - Güncelleme: 15 Mayıs 2021 - 15:05

Ne Süleyman Soylu ne Sedat Peker.... FETÖ tam gaz devam !!


FETÖ'nün halen daha Türkiye'de en etkin organizasyon olduğunu ve faaliyetlerine devam ettiğini söyleyeb Nurettin Veren sahte gündemlerle kamuoyu meşgul edilirken sanki birileri FETÖ ile yapılamayan mücadeleyi gündemden düşürmek istiyor diyor....

Nurettin Veren ile yaptığımız söyleşide dört ana konuda görüşlerini belirterek uyarılarda bulundu.


Varan 1

Thodex ve kripto para vurgunu FETÖ ile alakalı bir konu.Bu adamı yurt dışına kaçıranlar hesap vermeli.

"FETÖ'NÜN İLK KRİPTO PARA BORSASI NİJERYA'DA KURULDU"

FETÖ yapılanmasının dijital dünyayı çok iyi kullandığı belirten kaynaklar "15 Temmuz sürecinde örgütün siber yapılanması yurtdışına kaçırıldı. Bu, CIA destekli bir beyin takımıydı. O dönemden sonra bu ekip kripto para sektörüne entegre edildi. FETÖ'nün ilk kripto para borsası Nijerya'da kuruldu. Afrika ülkelerinde aktif hâldeler. Dünyadaki kripto para trafiğinin büyük kısmı Nijerya üzerinden kontrol ediliyor" açıklaması yaptı.

Varan 2 

Gri Pasoport ile yurt dışına fetöcü kaçırma projesi bir FETÖ icadıdır.Bu konunun kimler üstünü kapattı.? 

Varan 3 

FETÖ siber saldıralara geçebilir.Gelişmiş siper saldırılara karşı başta SAĞLIK ve diğer kamusal alanların bilgi ve verilerinin dijital güvenliği alınıyor mu ? diyerek Kovid,  Fetö için bir fırsattır vurgusu yaptı.


Varan 4 

Adil Öksiz'den daha kıdemli  ve örgütün hafızası oolarak isismlendirdiği Prof.Dr Yusuf Erdoğan'ın yargılanmasında tanık sıfatıyla gittiği mahkemede bir  gayri ciddilik olduğunu Yusuf Erdoğan'ın kendisinin halini hatırını soracak kadar rahat tavırlar içinde olduğunu söyleyen Nurettin Veren Kırgızistan Fetö grubundan  diğer bir  kişi  Prof.Dr.Yavuz ATAR'ın ise şu anda Yeni Anayasayı hazırlama CB bilim kurulu başkanı olarak görevlendirilmesine yanıt olarak da; "FETÖ ile mücadele edilmediği" kananatını güçlendirdiğini  söyledi.

Türkiye Havadis
Özel Haber 


YORUMLAR

  • 0 Yorum