• Reklam

O kadar cimri değiliz

Alişan ile program yapan Demet Akalın yeni paylaşımıyla hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde annesine araba almış sonrasında hediye ettiği arabayı kendisi kullanıyor şeklinde haberlerle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Demet Akalın hakkında çıkan iddialara yeni paylaşımlarıyla yanıt verdi.

O kadar cimri değiliz
12 Ocak 2021 - 14:06

Star TV ekranlarında Alişan ile sabah programı sunan Demet Akalın geçtiğimiz günlerde annesi Şenay Akalın'a hediye ettiği araba ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Akalın, hediye arabanın fotoğrafını "Annem güle güle gez" notuyla sosyal medyadan paylaşmıştı.

Ünlü şarkıcı, daha sonraki günlerde annesine hediye ettiği arabayı kendisi kullanıyor şeklinde magazin haberleri ile gündeme gelmişti.

Demet Akalın hakkında çıkan haberlere, sosyal medya hesabı Instagram story'sinden yaptığı yeni paylaşımlarla cevap vermekte gecikmedi. 

Hem kendi arabasını hem de annesine hediye ettiği arabayı paylaşan ünlü isim, gönderisine "Bu benim, bu annemin. O kadar cimri değiliz be" notunu yazdı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum