• Reklam

PROJE KOD ADI: "SOSYALDEMOKRASİ" !

Gelişmekte olan ülkelerin muhalefet partilerine sipariş edilen bu Küreselin resmi ideolojisi bir küresel Dünya birliği projesinin parçası. Bizden söylemesi... Pek bir sosyal ve pek bir demokrat.!!! Kod adı : Yeni sürüm Soyaldemokrasi ! Bitişik yazılır... Ayrı ayrı okunmaz. Bizden söylemesi...

PROJE KOD ADI: "SOSYALDEMOKRASİ" !
13 Ocak 2021 - 15:42

Küreselcinin Yeni  İdeolojisi : Yeni nesil "sosyaldemokrasi"  yalanı !!

PROJE KOD ADI: "SOSYALDEMOKRASİ"

Dinlerin yerini ritüel içi boş  tablet manzumelerin alacağı ve  insanlari siyaseten ideolojisizlestiren yeni  salaklaşmış humanoid toplum yaratma çabası içinde olan Kürelselci Siyonizmin gözde ideolojisi sosyaldemokrasi olacak. Anti Emperyalist ve anti küreselci /Ulus devlet savunucusu Kemalistler ise bu  durumdan rahatsız.


Şehir devletleri  !!

Şemsiye tek Dünya konseyi eline halkin egemenlik hakları alınıp devredilemez diyorlar. Ulus devletleri çökertmeye yönelik Dünya devleti projesinin bir ayağı sehir devletleri yaratmak.Yatayda oluşturacakları bu network ağı  ile küresel kapital denetim altına alınacak ve Ulus devletlerin yetkileri oluşturulması düşünülen  şehir devletleri ile Büyük konseyin denetimine verilecek..Adına da "sosyaldemokrasi" denecek.


Hukuk 

Genel Hukuk kuralları ise; seçilmişler konseyi tarafından belirlenecek. Hükümetlere ise  kısmi düzenleme ve uygulama yetkileri verilecek. 

Gelişmekte olan ülkelerin aparat muhalefet partilerine sipariş edilen Küreselin bu resmi ideolojisi, küresel projenin ayrılmaz parçası...

Bizden söylemesi...

Pek bir sosyal ve pek bir demokrat.!!!

Kod adı : Yeni sürüm Soyaldemokrasi !

Bitişik yazılır ayrı ayrı okunamaz.

Bizden söylemesi...

Bundan sonra Türkiye  sosyaldemokratları bu tamlamayı ağızlarına alırken 10 kere düşünüp konuşmalıdırlar Kemalist büyüklerinin yanında !!

Dikkat !

Tahir Çalgüner /Türkiye Havadis
Siyasi Analiz

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum