Saadet Partisi Ataşehir'in kaderini değiştirecek...

Saadet Partisi Ataşehir'in kaderini değiştirecek...
21 Nisan 2022 - 21:04 - Güncelleme: 21 Nisan 2022 - 21:07

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen sahur programına ilçede görev yapan basın mensupları katıldı. Saadet Partisi yönetimi ve  gazetecilerle sahur  programında bir araya geldi. Ataşehir“de ilçe binasında  gerçekleşen programda gündem konuşuldu. 

Sahur  sonrası açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İlçe Başkanı Metin Bayraktar Ramazan ayının İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.  

Halkın hizmet beklediğine vurgu yapan Metin Bayraktar; “Kendi kaynaklarımızla, kendi gençlerimizle, kendi imkanlarımızla bu ülkeyi yeniden derleyip toparlayacağız. Siyasilerden beklentimiz şu. Bunu hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan söylüyorum, hiçbir siyasi partinin suçlayıcı, dışlayıcı, ötekileştirici, tavır ve söz söyleme hakkı yok. Bu millet hizmet bekliyor.” Dedi.  

Ataşehir  çevre düzenlemesi ile ilgili de konuşan Metin Bayraktar,  baskının yoğun olduğu kentlerde hayatın daha farklı ilerlediği ifade ederek, vatandaşların daha hoşgörülü ve dikkatli olması gerektiğini söyledi.  

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Metin Bayraktar gazetecilerle sahurda  buluşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ramazan ayının ülkemize, vatanımıza, milletimize tüm Müslümanlara ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.  

Gerçekleşen sahur programına Saadet Partisi Yönetim Kurulu üyeleri de katılım sağladı.  Aynı zamanda konuk olan Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği  Genel Başkanı Ufuk Bulut  ve kurucu üyeler Erdal Pınar, Önder Işıldak ve Habib Aytekin katıldı. 

Habib AYTEKİN

YORUMLAR

  • 0 Yorum