• Reklam

SAPLANTILI AŞK KURBANI BERFİN GÖZLERİNİ AÇTI

Eski sevgilisi tarafından yüzüne kimyasal dökülen ve her iki gözünü de kaybetme riski bulunan Berfin Özek, gözlerini yeniden açtı. Vücuduna estetik yapılacak olan Özek, psikolojik destek alacak.

SAPLANTILI AŞK KURBANI BERFİN GÖZLERİNİ AÇTI
08 Nisan 2019 - 08:26
Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde 15 Ocak’ta meydana gelen olayda, özel bir etüt merkezinde üniversite sınavlarına hazırlanan Berfin Özek (19), sosyal medyadan tanıştığı Casim Ozan Çeltik (20) ile sevgili oldu. Ancak genç kız, sevgilisinden ayrılmasına rağmen, Çeltik onun peşini bırakmayarak, Özek’i saplantı haline getirdi. Olay günü Özek’in yolun kesen Çeltik, genç kızın yüzüne asit benzeri bir kimyasal atıp kaçtı. Casim Ozan Çeltik cezaevine gönderilirken, vücudunda ciddi yanıklar oluşan Özek, her iki gözünü kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldı. 


Üniversiteye hazırlandığı dönemde ayrıldığı sevgilisi tarafından yüzüne kimyasal atılan Berfin Özek'in tedavisi 3 ay sürdü.

ESTETİK AMELİYAT OLACAK 

Yaşadıkları nedeniyle psikolojisi bozulan genç kız, psikolojik destek almaya başlarken, ailesi de onu bir an olsun yalnız bırakmadı. Aylar süren tedavi sonrası Berfin Özek’ten sevindiren haber geldi. Tedaviye olumlu yanıt veren ve yeniden gözlerini açan Özek’in vücudundaki yanıklar da iyileşmeye başladı. Doktor gözetiminde tutulan Özek, vücudundaki ciddi değişimi kabullenmesi için psikolojik destek alıyor. Genç kızın, vücudundaki yanıklar nedeniyle de estetik ameliyatı olacağı öğrenildi.

AKŞAM

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • islamdasevgiliyok
    1 yıl önce
    Bu millete ya dinlerini duzgun ogretin ya da kendilerine mal gibi musluman demeyi biraksinlar. islam dininde sevgili diye bir kavram yok. Sevgili edinmek gunah. Sevismek, opusmek gunah. Madem muslumansiniz sevgili edinmeyin. Madem sevgili ediniyorsunuz o zaman kendinize musluman demeyin. Yeter artik bu iki yuzluluk.