• Reklam
Reklam

Seda Sayan'ın sahne aldığı mekanda skandal

Dünya genelinde büyük bir yıkıma yol açan koronavirüs süreci Türkiye tarafından başarılı yönetilse de bazı sorumsuzların ihmalleri nedeniyle 'İkinci dalga gelir mi?' korkusu yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın sahne aldığı kızlı erkekli bir mekanda ortaya çıkan anlar tepki çekerken hükümetin büyük özveri ile yönettiği süreç heba olma tehlikesi yaşıyor.

Seda Sayan'ın sahne aldığı mekanda skandal
28 Haziran 2020 - 19:02

Türkiye, önceden aldığı koronavirüs tedbirleri ile büyük bir yıkımın önüne geçti. Özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın önemli adımları sonrası salgın kontrol altına alındı ve süreç başarılı bir şekilde yönetiliyor.

Alınan önlemlerin ardından son dönemde sorumsuz kişilerin ihmalleri nedeniyle vaka sayısında artışlar meydana geldi.

Toplumun ve ailenin 'ahlaki' yapısını hedef alan ve özellikle de hayatlarının başlangıcındaki genç yaştaki insanların düşünce yapısını bozup, türlü vaatlerle ahlak dışı bir hayata özendiren 'Kokuşmuş mahalle' diye tabir edilen magazin camiası bu kez koronavirüs döneminde tepki çeken bir haberle gündeme geldi.

Şarkıcı Seda Sayan'ın koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı bir mekanda, bazı sözde ünlü isimler eşliğinde konser vermesi tepki çekti.

İsyan ettirdi

Tedbirlerin gevşetilmesi sonrası Bodrum’daki bazı işletmelerde önlemler alınmadan konserlere başlandı. Seda Sayan’ın sahne aldığı bir mekanda sosyal mesafe kurallarının ise hiçe sayıldığı görüldü.

Mekana gelenlerin kapalı alanda maskesiz mesafesiz oldukları ise dikkatlerden kaçmadı. Sosyal mesafe kuralının hiçe sayıldığı mekanda ortaya çıkan görüntüler isyan ettirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum