• Reklam

Sevda Erginci'den Uyanış Büyük Selçuklu setindeki koronavirüs önlemleri hakkında açıklama

TRT1'de ekrana getirilen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde hayat verdiği Turna karakteri ile izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu Sevda Erginci ve meslektaşı sevgilisi Yılmaz Kunt yürüyüş yaparken görüntülendi. Sevda Erginci, Uyanış Büyük Selçuklu dizisi setindeki koronavirüs önlemleri hakkında konuştu.

Sevda Erginci'den Uyanış Büyük Selçuklu setindeki koronavirüs önlemleri hakkında açıklama
23 Nisan 2021 - 02:42
Sevda Erginci ile Yılmaz Kunt çifti önceki gün köpekleri ile yürüyüş yaparken Belgrad Ormanı'nda görüntülendi. Ünlü çift basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.


'YAPIM ŞİRKETİ BU KONUDA ÇOK TEDBİRLİ'

Uyanış Büyük Selçuklu'da Tuna karakterine hayat veren Sevda Erginci, diziyle ilgili konuşurken sette alınan koronavirüs önlemleriyle ilgili şunları söyledi: 'Çok iyi gidiyor iş, reytingleri de çok iyi. Keyfimiz çok yerinde. Arada böyle koronadan dolayı sıkıntılar yaşıyoruz ama ekip önlemlerini çok iyi alıyor. Yapım şirketi de bu konuda çok tedbirli, o yüzden böyle yayılmadan ve kimseye zarar gelmeden çözüyoruz her şeyi'


'BAŞLANGIÇTA ZORDU'

'Dönem dizisinde siz zorlandınız mı?' sorusuna da yanıt veren Erginci, 'Başlangıçta zordu tabi, hepimiz için. Bu bir alışma süreciydi hepimiz at binmeyi öğrendik, kılıç tutmayı öğrendik. Aksiyon çekmeyi öğrendik yeni bir dil öğrendik, sonrasında hepimiz alıştık. Şu an her şey çok rahat bir tek koronadan dolayı zorlanıyoruz o kadar' dedi.


Ekin Koç'un geçirdiği kaza hakkında sorulan sorulara da yanıt veren Erginci, 'Ben yaşamadım ama Ekin'in parmağı kırıldı. Bir sürü insanın başına geldi ama diğerleri çok duyulmadı ama normal böyle şeyler. Aksiyon sahnelerinde böyle şeyler yaşanıyor çok şükür kimsenin kalıcı bir zararı olmadı' dedi.


Ekin Koç'un korona olması hakkında da konuşan Erginci, 'Ekin 10,12 gün karantina da kaldı, dün tekrardan sete çıktı. Biz devam ediyoruz her şey yolunda' ifadelerini kullandı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum