Sevindir,  'Gençler Kovid-19 sizide yenebilir'

' Genç arkadaşlarımızda mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamalıdır. Biz gençlerinde virüs bizleride hastanelik edebileceği gibi, dışarı dan getirdiğimiz virüs çok sevdiğimiz bir yakınımızı, komşumuzun hayatını  tehlikeye atabilir'

 Sevindir,  'Gençler Kovid-19 sizide yenebilir'
24 Mart 2020 - 09:11 - Güncelleme: 24 Mart 2020 - 10:33

Melek Çalıkoğlu / www.turkiyehavadis.com

Merkez Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdul Melik Sevindir, Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkarak akılalmaz bir hızla dünyayı etkisi alan corona virüsü ile ilgili yaptığı açıklamada gençlerinde korona virüsten dolayı tehdit altında olduğunu söyledi.

65 yaş üstünün  korona virüs enfeksiyonundan dolayı korunmaları için alınan önlemlerden dolayı virüsün sadece yaşılıları etkilediğini düşünen genç arkadaşlarımızın sayısının yüksekliğini sokakta hiç bir tedbir almadan dolaşanların sayısından anlaşıyor diyen, Merkez Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdul Melik Sevindir, ' Sağlık Bakanlığı'nın açıklamaları ile Tv'lerde Kovid-19 ile açıklamalarda bulunan uzman doktorlarımızın açıklamaları korona virüs'ün 7'den 70'e tüm kesimi etkilediğini anlıyoruz.

Genç arkadaşlarımızda mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamalıdır. Biz gençlerinde virüs bizleride hastanelik edebileceği gibi, dışarı dan getirdiğimiz virüs çok sevdiğimiz bir yakınımızı, komşumuzun hayatını  tehlikeye atabilir.

'KİMSESİZLERİN YANINDAYIZ'

Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdul Melik Sevindir, ' Merkez Parti Gençlik Kolları olarak, bulunduğumuz İl ve İlçelerde, mahallerimizde yalnız yaşayan ve kimsesi olmayan büyüklerimizin hizmetindeyiz. Büyüklerimiz arasında sokağa çıkamayan ve çıkmak zorunda olanların evlerinden çıkmamaları için yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamak için bizler onlara hizmet etmeye devam edeceğiz' dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum