• Reklam

Skandal haber yayın hayatına başladı

Tevfik Diker ve Osman Kutlu, Skadal Gazete'de yayınladıkları ortak bildiride,' Toplumda gittikçe artan yolsuzluk, hırsızlık, haksızlık, dolandırıcılık, siyasî ve politik rezaletleri halkımızın öğrenmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur' dedi.

Skandal haber yayın hayatına başladı
13 Kasım 2019 - 07:05

Araçtırmacı- Yazar Tevfik Diker ile Osman Kutlu'nun yönetiminde yayın hayatına başlayan www.skandalgazete.com  CHP Manisa Milletvekili ve CHP TBMM Gurup Başkanvekili Özgür Özel'in mahallesinden delege seçilemediğini, Suriye’de NGO adı altında bir “operasyonel sivil istihbarat ağı” olarak çalışan BEYAZ MİĞFERLER yahut daha çok bilinen adı ile BEYAZ BARETLİLER isimli NGO’nun kurucusu olan “eski” İngiliz gizli servisi MI6 ajanı James Gustaf Edward Le Mesurier İstanbul’da ölü bulunması ve AKP’ye KARA ve ACI haber gibi önemli haberleri ile okurlarıyla buluştu.

Tevfik Diker ve Osman Kutlu, Skadal Gazete'de yayınladıkları ortak bildiride,' Toplumda gittikçe artan yolsuzluk, hırsızlık, haksızlık, dolandırıcılık, siyasî ve politik rezaletleri halkımızın öğrenmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Halkın haber alma hakkı kutsaldır. Yasaklarla, engellemelerle gizlenemez, önlenemez. Çünkü HALK kendisini yönetenlerin ve devlet adına kurumsal hizmetlerde bulunanların kölesi değil EFENDİSİdir.
Kim ne söylerse söylesin sessiz kalan bir toplum ezilmeye, esarete ve rezalete mahkumdur.
İşte Skandal Gazete bu rezaletlerin ortaya çıkmasına HALK adına aracılık edecektir. Ki devamında esaret gelmesin.

19. ve 20. dönem milletvekili, araştırmacı, yazar, Yolsuzlukla Mücadele Derneği Kurucu Başkanı ve Emekli Subay Tevfik DİKER ile Araştırmacı, yazar, Büyük Taarruz Bisiklet Turu organizatörü, müstafi subay ben Osman KUTLU Halkımızın Hizmetkarları olarak kendimizi sorumlu ve görevli kabul ederek bu amacı gerçekleştirmeye giriştik.

Burada yazılan her haber, konu, dosya, vs. mutlaka belgeli ve gerçek olacaktır. Dedikodularla ve hurafelerle işimiz olmayacaktır. Bu bilgi ve belgeler mutlaka ilgili makamlara tüm detaylarıyla verilecektir.
Her yazımız, haberimiz ve dosyamız resmî olacaktır.

Okuyucularımız, sahip oldukları bilgi ve belgeleri, rezaletleri, yolsuzlukları kendilerini gizlemeden, çekinmeden, korkmadan bize gönderebilirler. Hatta göndermelidirler.İsmini gizleyenleri bu ülkeye ve millete hakaret sayarız. Hiç bizimle irtibata da geçmesinler.

Bu günlere gelmemizin sebebi GÖLGESİNDEN KORKANLARDIR. Korkunun ecele faydası yoktur' dediler.
İletişim için:

[email protected]

[email protected]

Çalık Medya Yayın Grubu olarak, medyanın iktidar ve muhalefet tarafından paylaşıldığı bir dönemde, milletin sesi olacak, ülkenin menfaatlerini herşeyin üzerinde göreceğinden şüphe duymadığımız www.skandalgazete.com'a yayın hayatında başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum