• Reklam

SÖZLEŞMİŞLER GİBİ... İSTANBUL SÖZLEŞMESİ!

SÖZLEŞMİŞLER GİBİ…İSTANBUL SÖZLEŞMESİ !

SÖZLEŞMİŞLER GİBİ... İSTANBUL SÖZLEŞMESİ!
18 Aralık 2020 - 16:26 - Güncelleme: 18 Aralık 2020 - 22:45

SÖZLEŞMİŞLER GİBİ…İSTANBUL SÖZLEŞMESİ !

İstanbul Sözleşmesi kabak tadı veriyor...


Türkiye Aile Meclisi ve Adalet platformu yaptığı açıklamada; Üniversitelerin yakın çevrelerindeki mekanlarda Misyoner faaliyetlerinin arttığı ve fuhuş çetelerinin evlerinin konuçlandığını anlatmaya çalışan Prof.Dr Ebubekir Sofuoğlu’nun sözlerini çarpıtan ve "Üniversite" ve "Üniversiteli" göndermesi  üzerinden hedef gösteren kişi ve kurumları kınadı.

Yakın zamanda Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi eski Dekanının taciz görüntüleri hakkında açılan soruşturmanın da kapatıldığı bir noktada; YÖK Başkanı Yekta SARAÇ’ın bu olaya gösterdiği  bıyıkaltı  tepkinin de  çifte standartlı ve samimiyetsiz bir açıklama olduğu belitiliyor..

Bilindiği üzere; bir “Sosyaldemokrasi” projesi olarak ve “özgürlükçülükleştirme” alt başlığı altında gündeme getirilen İstanbul Sözleşmesinin yan etkileri erkekler arasında görülmeye başlandı.

Bu türden suiistimallere gebe ikiyüzlü toplum dışı Linç girişimlerinin, Atatürkçü kesimler tarafından da kınandığı belirtiliyor.

Üniversitelerimizde halen daha aktif durumda olan Fetö ve uzantılı kişilerin kumpas ve fantezi dünyalarını renklendirmede kullanılabilecek bir altlık olmaya oldukça müsait olan  İstanbul Sözleşmesi, Üniversite camiasında sorun olmaya devam edecek gibi…

Türkiye Havadis /Ankara

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Davut KARATAŞ
    1 ay önce
    Bürokratik vesayet duruyor. ! Ne zaman doğruları işleme alacağız.!.