TAMAMEN TÜRK MALI: KULLANIMA HAZIR MEŞALE

Bir Türk firması Fener Alayında kullanmak için yakıt fitili içinde kullanıma hazır meşale üreterek hem ülke ekonomisine katkı yapacak, hem de bambu meşaleye alternatif ve diğer meşalelere göre de fiyatı daha uygun meşaleyi alıcılarına sunmaya başladı.

TAMAMEN TÜRK MALI: KULLANIMA HAZIR MEŞALE
06 Eylül 2022 - 14:44

Bir Türk firması Fener Alayında kullanmak için yakıt fitili içinde kullanıma hazır meşale üreterek hem ülke ekonomisine katkı yapacak, hem de bambu meşaleye alternatif ve diğer meşalelere göre de fiyatı daha uygu meşaleyi alıcılarına sunmaya başladı.

İstanbul'da bir firma özellikle milli bayramlarda kullanılan bambu meşalelere alternatif, yakıtı, fitili içerisinde, kullanıma hazır yeni model bir meşale üretimine başladı. Patent alarak üretime başlayan firma bayilikler vermeye başladı.


Yeni tip meşale metal görünümlü ve de hafif gövdesi ile dikkat çekti. Bir ön hazırlık gerektirmeden kullanıma hazır meşaleler ilk kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Bilindiği gibi ülkemizde üretilmeyen meşaleler Uzakdoğu'dan ithal ediliyordu. Döviz kurundaki artışa bağlı olarak fiyatları bir hayli artmış ve piyasada bulunamaz olmuştu.


Meşale alıcıları firmanın internet adresini tıklayarak detaylı bilgileri ve görselleri takip edebilir.

https://www.gosterimesalesi.com/


YORUMLAR

  • 0 Yorum