• Reklam

Teşekkürler Filenin Sultanları!

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2021 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası yarı finalinde Sırbistan ile karşı karşıya geldi. Yarı finale namağlup gelen ve göğsümüzü kabartan Filenin Sultanları, maça muhteşem başladı ve 41 dakika süren ilk seti kazanmayı başardı. Diğer setlerde Tijana Boskovic'in muhteşem performansıyla Milli Takımımız'a üstünlük kuran Sırbistan, parkeden 3-1 galip ayrıldı.

Teşekkürler Filenin Sultanları!
03 Eylül 2021 - 20:30
A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2021 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası yarı final maçında Sırbistan ile karşı karşıya geldi.. Yarı finale kadar namağlup gelen Filenin Sultanları, 2019 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde mağlup olduğu Sırbistan’a üstünlük kurarak hem rövanşı almayı hem de üst üste 2. kez adını finale yazdırmayı hedefliyordu...

Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki Stark Arena'da oynanan karşılaşmaya harika başlayan ve 41 dakika süren ilk seti 34-32 kazanan Guidetti yönetimindeki milliler, devamını ise getiremedi.

Tijana Boskovic'in muhteşem performansıyla oyun üstünlüğünü eline alan Sırbistan, 2. seti 28-26 kazandı, eşitliği yakaladı.

Üçüncü seti 25-23 kazanan Sırplar, 4. seti de 25-23 üstün tamamladı ve finale yükseldi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum