TIPIŞ TIPIŞ DÖVİZ KUYRUĞUNA...!!

Dolar yükseldi diye Mercedes sahipleri benzin kuyruğuna giren bu aynı kişiler şimdilerde döviz bozdurma bürosu kuyruklarında Tıpış...Tıpış... Üretim ekonomisine giden yol döviz bürosu kuyruklarından geçer. 

TIPIŞ TIPIŞ DÖVİZ KUYRUĞUNA...!!
21 Aralık 2021 - 13:08 - Güncelleme: 21 Aralık 2021 - 15:17
"Seçim sonuç Dolar neden!"  diyen Kılıçdaroğlu'nun Finans ekonomisini, üretim ekonomisine yeğlediği ve dışa bağlı mandacı bir ekonominin "bilimsel" olduğuna dair açıklamaları tepki toplamaya devam ediyor.

Mart 2021' de "Üretim ekonomisine" geçelim diyen Kılıçdaroğlu şimdilerde bu modeli ağzına bile alamıyor. Millet ile dalga geçen samimiyetsiz muhalefet çuvalladı..

Uluslararası "sosyaldemokrat'! Doğucu-batıcı Finans ekonomisi modeline göbekten bağlı ve Ulus devlet ekonomisiden ziyade yerel ekonomik düzene temelli "federal parlamentarizm" sistem yanlısı bir ana muhalifi, aklı başında gerçek bir Kemalist’in savunması mümkün müdür? Hayır

Nasıl ki; Derebeylerinin Kral'a karşı halkı ayaklandırmasının tam tersine; Kralın, "Finans ekonomisi bilimcisi! Çağımız derebeyi ve dukalıklarına karşıt "üretim ekonomisi" ile HALKI yanına alarak, derebeylerini yalnızlaştırması taktiği tutarsa, derebeyi Muhalefet şapa oturur.

Dolar yükseldi diye Mercedes sahibi benzin kuyruğuna giren bu aynı kişiler şimdilerde döviz bozdurma bürosu kuyruklarında Tıpış...Tıpış...

"Üretim ekonomisine"  giden yol döviz bürosu kuyruklarından geçer. 


Türkiye Havadis
Görüş haber 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum