• Reklam

Tülin Şahin'i çileden çıkaran yorum!

Pedro de Noronha ile sorunlu bir boşanma süreci geçiren ünlü model Tülin Şahin, kızı Siena Leyla ile bir paylaşımda bulundu. Keyifli halleri dikkatlerden kaçmayan Tülin Şahin, bir sosyal medya kullanıcısının yaptığı yorumu görünce sinirlendi. Şahin, 'Yaşlanıyorsunuz Tülin Hanım' yorumuna verdiği cevapla takipçisine ayar verdi.

Tülin Şahin'i çileden çıkaran yorum!
18 Şubat 2021 - 22:25 - Güncelleme: 18 Şubat 2021 - 22:28

Her daim fit görünümü ve güzelliği ile göz dolduran Tülin Şahin, 2019yılında nikah masasına oturduğu Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Siena Leyla ile paylaşım yaptı.

Kızının kollarından tutup kısa bir video paylaşan Tülin Şahin beğeni toplarken yorum yağmuruna tutuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı 'Yaşlanıyorsunuz Tülin Hanım' yorumunda bulundu. Yorumu görünce sinirlenen Şahin, 'Siz zamanı mı durdurdunuz?' yanıtını verdi.

Tülin Şahin'in yanıtı üzerine bir sosyal medya kullanıcısı 'Kim yaşlanmayacak? Kızınızla yaşlanın insan daha ne ister güzel sağlıklı yaşlanmak ' sözleri ile ünlü modele destek oldu.

Tülin Şahin, Pedro ile evliliğinde yaşadığı sorunları şı sözlerle anlatmıştı: 'Kadına şiddeti konuştuğumuz bugünlerde bu açıklamayı yapmak zorunda olmak bile beni hem çok üzdü hem de çok mahcup etti. Her kadının yaşayabileceği ama başına gelmemesini umduğu bir hayal kırıklığının sonucunda Pedro ile ilişkimi haziran ayında bitirme kararı aldım. Hamileliğim boyunca ve sonrasında duygusal olarak yaralayıcı ağır eleştirilerin ve mükemmeliyetçi bir baskının altında kalmak beni bu karara itti. Gerek doğumdan hemen sonra eski fiziğime dönmem için yaptığı baskılar, gerek hamileyken bir tane dondurma yediğim için çıkardığı şiddetli kavgalar benim için son derece yıpratıcı oldu.

Önceliğimin mükemmel gözükmekten önce anne olmak olduğunu kabul etmedi. Doğumdan sonraki ikinci haftamda 'Çocuğa bakmak ve gece uyanmak senin işin değil' diyerek eve zorla iki tane bakıcı getirdi. Bana 'Şimdi spor yapmaya ve zayıflamaya dönme vakti' dedi. Ben bir çocuğun sahibi değil, bir anneyim ve kızımın her şeyiyle ilgilenmek benim en önemli görevim. Baba olmanın sorumluluğunu alıp hayatı mutlulukla paylaşmak yerine annesi ile birlikte 5 aylık kızımın bile şişman olduğunu söyledikleri terbiyesizce tartışmalara maruz bıraktı.

Yıllardır en büyük hayalim anne olmaktı. Şimdi buna sahip olduğum hayatımın en mutlu zamanının yüzeysel beklentiler için çalınmasına izin vermiyorum. Kendimi ve özgüvenle büyümesini istediğim kızım Siena'yı bu şiddet ve baskının karşısında bırakmayı kabul etmiyorum.'

YORUMLAR

  • 0 Yorum