• Reklam
  • Reklam

YÖK BAŞKANLIĞI NEREDE YARGILANSIN..?

Ankara'dan bir Fetö-savar bir öğretim üyesi başta Yekta Seraç, malüm kişi Yavuz Atar ve bilimum YÖK denetleme kurulu üyelerine adli hukuk mahkemesinde tazminat davası açmış... Adamlardan gelen cevap; içeriğe cevap verecekleri yerde biz idare mahkemesinde yargılanmak istiyoruz mahkeme yanlış yerde açılmıştır görevsizlik kararı verin demişler.

YÖK BAŞKANLIĞI NEREDE YARGILANSIN..?
25 Ocak 2021 - 20:20 - Güncelleme: 26 Ocak 2021 - 11:13
YÖK, İDARE MAHKEMESİNDE YARGILANMAK İSTERMİŞ...!


Ankara'dan bir Fetö-savar bir öğretim üyesi başta Yekta Seraç, malum kişi Yavuz Atar ve bilimum YÖK denetleme kurulu üyelerine adli hukuk mahkemesinde tazminat davası açmış...Adamlardan gelen cevap; içeriğe cevap verecekleri yerde biz idare mahkemesinde yargılanmak istiyoruz mahkeme yanlış yerde açılmıştır görevsizlik kararı verin demişler.

YÖK, İDARE MAHKEMESİNDE YARGILANMAK ISTERMİŞ...!

- Büyük bir ihtimalle hakim kendilerinin bu ricasını kırmaz.Dediklerini yapar diye düşünüyorum. Gelinen nokta bu. Siz her türlü mobbingi yapacaksınız.Sonra devlet bizi korur diye ağlaşacaksınız. Yargıtay dava daireleri genel kurulu son dönem kararları sevindirici.Ancak sözkonusu YÖK başkanı olunca ne olur bilinmez.YÖK köşeye sıkıştı.Yavuz Atar köşeye sıkıştı.

Savcılıklara baskı yaparak FETÖ iddianamelerinde adını bile geçirtmese bile, aslında kayıtlara girdi.Gün gelecek hesap verecek. YÖK Başkanlığı, Gökhan Çetinsaya döneminden başlamak üzere Yekta Saraç dönemini kapsamak üzere Gülen Cemaatcisi rektörleri koruma altına almıştır.Genel kurmay başkanının yargılandığı bir Türkiye'de YÖK'ü kim korumakta ve kollamaktadır.? Ağır ceza mahkemelerinde üniversite duruşmaları başladığında bunun cevabı yine cemaat mağduru üniversite hocaları tarafından verilecek ve kayda girecek.Hiç meraklanmayın.

Şimdi soruyoruz Ey Yekta Saraç; vicdanen rahat mısın? İstifa edip, hakimlere ifade vermeyi düşünüyor musun? Eğer metal yorgunluğun geçmiş ve hazırsan..

Danış-taya istersen bir "danış". Yani danışma mahkemesine.Sizi severler.Sütten çıkmış ak kaşık mobbingci değilsen ve YÖK' de gerçekten cemaat temizliği yapmışsan eğer.. :-)) Denemeye deger..

YORUMLAR

  • 0 Yorum